Body kopertowe z długim rękawem Białe Róże - Dolce Sonno, kolor różowy promocja 2020

jest dostępny w sklepie Slodkisen

Parametry

Producent:Dolce Sonno
Kategoria:Body niemowlęce
Kolor różowy

Opis

Body kopertowe dla niemowlaka długi rękaw | Białe Róże Dolce Sonno

Body z długim rękawem z motywem obszernych róż na białym tle. Bodziak urodziwe, dekoratywne falbanki na ramionkach. Rozpinane jest po boku, po całej długości, dzięki czemu przebieranie maluszka staje się stanowczo wygodne i bezpieczne dla noworodka. Body kopertowe występuje w rozmiarach 56,62,68. Ubranko może być noszone samodzielnie albo wytwarzać komplet z innymi częściami garderoby z kolekcji Białe Róże.

Body kopertowe Dolce Sonno 100% bawełna

Wysokiej jakości body dla niemowlaków uszyte ze 100% bawełny, rozpinane na bezniklowe napy. Wszystkie tekstylia wykorzystane do szycia ubranek Dolce Sonno mają potrzebne atesty bezpieczeństwa:

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji krzywdzących w stężeniach posiadających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. Pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Ubranka dla niemowląt Dolce Sonno

Jako marka bielizny ciążowej i niemowlęcej, z 20-letnim doświadczeniem proponujemy wysoką jakość ubranek dla niemowląt. Wybierając tkaninę kierujemy się najnowszymi trendami na rynku i najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem dla maluszków.

Skład: 100% bawełna | artykuł: w 100% polski

Body kopertowe dla niemowląt z długim rękawem - tabelka rozmiarowa

Polecamy ponadto inne produkty z serii "BIAŁE RÓŻE". sprawdź PRODUKTYsprawdź całą kolekcję "RETRO STYLE Baby Girl" Wybierz to co najkorzystniejsze dla Twojego maluszka! Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych drobnych klientów jest dla nas priorytetem:) Zapraszamy do zakupów!