Schedpol grawello brodzik prostokątny 80x100cm, akrylowy 3.018 (5907527056808) promocja 2020

Cena479.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:Schedpol
Kategoria:Brodziki
Kształt prostokątny
Materiał akrylowy

Opis

Akryl sanitarnyBrodziki produkowane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, zachowującego świetny wygląd poprzez lata. Materiał z jakiego wyprodukowano brodziki atrybuty antypoślizgowe. Wszelkiego rodzaju zarysowania można usunąć przez polerowanie i w ten sposób przywrócić pierwotny wygląd.

Dzięki gładkiej powierzchni nie ma problemu z rozprzestrzenianiem się bakterii i z czyszczeniem.Brodziki Schedpol akcentuje zintegrowana forma oraz specjalne wzmocnienia konstrukcji, dzięki temu są trwałe, stabilne oraz wytrzymałe na zawilgocenie i zagrzybienie.

linia Grando urzeka prostotą formy, łącząc rewelacyjną tradycyjną stylistykę z funkcjonalnością i przystępną ceną. Brodziki są zintegrowane z podstawą styropianową, co daje możliwość przyklejania glazury bezpośrednio do ścian nośnika.

gwarantuje także izolację akustyczną oraz idealną stabilność, brodzik na całej swojej powierzchni dolega do posadzki. Cechy artykułu wariant: prostokątny, do zabudowy glazurąMateriał: akrylKolor: białyWymiar 80x100 cmWysokość: 26 cmGłębokość: 12 cmŚrednica otworu odpływowego: Ø50Obudowa: do zabudowy glazurą Dno: gładkieNośnik styropianowy seria: GrawelloModel: 3.018/PGwarancja: 5 lat...