Brzeszczot w oprawie Condor do drewna i metalu, OB01 promocja 2024

Cena17.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Condor
Kategoria:Brzeszczoty
Przeznaczenie do drewna, do metalu

Opis

Ostrze wykorzystasz w trakcie rozmaitych domowych prac, posłuży Ci także podczas remontu lub budowy. Oprawa posłuży Ci jako ergonomiczna rękojeść, dzięki temu artykuł sam w sobie wystarczy Ci do obróbki rozmaitych składników.

Wyrób wykorzystasz do cięcia i formowania drewnianych lub metalowych elementów. Jego nieduża waga, a także wymiar zapewnią Ci komfort w trakcie pracy. Ci trzeba narzędzia, które usprawni Twoją pracę z przeróżnymi materiałami? dostępny tutaj brzeszczot posłuży Ci do obróbki drewnianych i metalowych części.

Prezentowany w tym miejscu model został zaopatrzony w specjalną oprawę, która może pełnić funkcje rękojeści – wyrób zachowa swoją funkcjonalność i śladowy rozmiar, dzięki czemu bez problemu przechowasz go i przetransportujesz w wybrane przez siebie miejsce.

Brzeszczot wyprodukowano z solidnego materiału, co zapewnia mu oporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie zniszczysz go w trakcie intensywnej pracy z twardymi elementami. Dzięki jego szerokiej funkcjonalności wykorzystasz go w trakcie prac domowych, remontowych, budowlanych lub w czasie majsterkowania – nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w wielu zróżnicowanych sytuacjach.