Makeup revolution paleta cieni i heart chocolate - i heart chocolate (5029066026958) promocja 2023

Cena38.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Makeup Revolution
Kategoria:Cienie do powiek

Opis

zupełnie nowa producent kosmetyków, która zaistniała raptem w marcu 2014 roku w Nowym Yorku. Według oficjalnych obietnic obejmuje ona produkty zarówno w niskich kategoriach cen i w najwyższej jakości dla profesjonalistów.

Mimo wszystko głównym niekłamanym adresatem Makeup Revolution London są młode kobiety, od nastolatek wzwyż, które z fascynacją śledzą nowości na rynku kosmetyków i nie stronią przed eksperymentami choćby na własnej skórze...

niezwykle z myślą o tych najmłodszych w ofercie są artykuły o designie radosnym, czasem słodkim jak malowane na marginesie szkolnych zeszytów serduszka. Krótko po tym, jak produkty Makeup Revolution London pojawiły się na rynku, zaczął się skomplikowany okres testów ich i recenzji na ascetycznych wellness-blogach.

Po roku czasu okazuje się, że ta młoda intensywna marka zyskała przeważająco pozytywne opinie. Z zasady podkreślano dobry stosunek jakości do niebanalnej ceny. Asortyment obejmuje kosmetyki do pielęgnacji oczu, ust, skóry twarzy i tradycyjnie lakiery do paznokci.

Do bestsellerów należą palety z cieniami do powiek, dodajmy, iż w istocie w bardzo dostępnych cenach. Powszechnie chwalone są one za absolutnie ciekawe i przekonywujące zestawy cieni, tak, iż obok siebie wyszukamy cienie z perłowym połyskiem i te matowe.

To znaczy, iż zwartość każdej palety jest na tyle najróżniejsza, aby móc przy jej pomocy kreować makijaż na wzór tych profesjonalnych. Palety o wyborze cieni od 10 wzwyż są dostępne w kolorach cielistych – nude, np.

„Iconic Elements", a także w bardziej odważnych kompletach kolorystycznych, np. „Romantic Smoked". „I ♥ Make Up" to linia produktów ze wszystkich szpalt, spomiędzy których paleta „I ♥ Make Up Naked Chocolate" akcentuje się swoim dość nietypowym designem przypominającym tabliczkę białej czekolady i mieści niebanalny komplet ciepłych odcieni czekoladowych, kakaowych i o barwie kawy z mlekiem.