Beurer bc 44 ciśnieniomierz nadgarstkowy (4211125659059) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Beurer bc 44 ciśnieniomierz nadgarstkowy (4211125659059) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ciśnieniomierz BEURER BC 44
119.99
ELECTRO.pl
Beurer BC 44
119.99
RTV EURO AGD
Beurer BC 44
119.99
OleOle!
CIŚNIENIOMIERZ BEURER BC 44
119.99
Media Expert
Ciśnieniomierz BEURER BC 44
119.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Beurer
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru nadgarstek
Automatyczne pompowanie tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 44 samoczynny detektor

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 44 automatyczny detektor to progresywne urządzenie medyczne, które pozwala starannie ikontrolować ciśnienie krwi w domowym zaciszu. Dzięki temu narzędziu możesz ekspresowo uzyskać dokładne wyniki pomiarów, by dbać o swoje zdrowie.

Funkcje i komfortowe użycie

Ten ciśnieniomierz niemało przydatnych funkcji, takich jak przycisk start-stop podświetlany, który gwarantuje wygodę obsługi w każdych warunkach oświetleniowych. Pomiar ciśnienia jest samoczynny, co usuwa błąd ludzki i gwarantuje bezusterkowość wyników. Urządzenie także ma możliwość wykrywania arytmii serca, dzięki czemu można wcześnie rozpoznać ewentualne problemy zdrowotne.

Jedną z głównych zalet tego modelu jest jego drobne wymiary i poręczny zarys. Ciśnieniomierz tworzony jest z wysokiej jakości materiałów trwałych i wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne. Jego kompaktowa budowa pozwala na przenoszenie go w dowolne miejsce i zastosowanie na co dzień bez obszerniejszych przeszkód.

postępowy design i czytelny ekran

Ten ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 44 samoczynny czujka znamionuje się innowacyjnym wyglądem, który przypadnie do gustu nawet najistotniej wymagającym użytkownikom. Kolorowa skala pomiarowa nietrudne odczytywanie wyników, a wypełnienie ekranu niebieskim kolorem gwarantuje wygodne korzystanie z urządzenia.

uzupełniające informacje techniczne

Ciśnieniomierz jest zasilany bateryjnie za pomocą dwóch baterii 1.5V AAA, które są częścią zestawu. Dzięki czemu narzędzie można używać bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej, co znacząco zwiększa jego przenośność i możliwość korzystania jednocześnie w domu jak i w podróży.

Specyfikacja techniczna:
  • Zasilanie bateryjne 2 x 1,5V AAA w zestawie
  • Obwód nadgarstka 14-19,5 cm
  • wyświetlacz LCD
  • KOLOR biały
  • Wyłączanie samoczynne
  • wymiary 8,48 x 6,48 x 1,98 cm
  • Waga 122,47 g
  • Wykrywanie arytmii
  • Model nadgarstkowy
  • Gwarancja obejmuje okres 3 lat.