Beurer BC44 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Beurer BC44 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Beurer BC 44
99.00
RTV EURO AGD
-47%
Beurer BC 44
99.00
OleOle!
Beurer ciśnieniomierz nadgarstkowy bc 44
185.33
i-Apteka.pl

Parametry

Producent:Beurer
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru nadgarstek
Automatyczne pompowanie tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Osoby zainteresowane nabyciem poręcznego i jednocześnie prostego w obsłudze ciśnieniomierza potrzebnie powinny zwrócić uwagę na prezentowany model. Ciśnieniomierz nadgarstkowy BC 44 – Beurer działa w oparciu o automatyczny system – starczy założyć go na nadgarstku,momentalnie uzyskać aktualny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy BC 44 – Beurer zaprojektowano w taki sposób, aby gwarantował komfortową obsługę. Na szczególną uwagę zasługuje progresywny wyświetlacz z podświetleniem, z którego prosto można odczytać solidne informacje.

Tak jak większość progresywnych modeli, także ten ciśnieniomierz jest produktem klasyfikowanym poprzez Światową Organizację Zdrowia. Warto nadmienić, że urządzenie wyposażono w funkcję rozpoznawania arytmii.

towar sporo funkcjonalnych udogodnień, w tym komunikat błędu czy niezawodny wskaźnik oznajmiający o zużyciu baterii. Ciśnieniomierz może być użytkowany na nadgarstkach o obwodzie w granicach 14-19,5 cm.

Urządzenie jest sprzedawane wraz z zestawem baterii, a dodatkową zaletą jest występowanie użytecznego pudełka do przechowywania. To znakomity wybór dla osób, dla których liczy się nowoczesny design przedmiotów codziennego użytku.

Opis produktu: Pomiar ciśnienia tętna oraz krwi w sposób samoczynny na nadgarstku Podświetlany oraz przycisk START/STOP Funkcja rozpoznawania arytmii towar medyczny klasyfikowany przez Światową Organizację Zdrowia przeznaczony dla osób o obwodzie nadgarstka 14 - 19,5 cm Komunikat błędu Ciśnieniomierz posiada wskaźnik zużyci baterii W zestawie pudełko do przechowywania oraz 2 baterie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy