Beurer BM40 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Beurer BM40 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Beurer BM 40
119.90
OleOle!
-37%
Ciśnieniomierz BEURER BM 40 DARMOWY TRANSPORT
119.90
ELECTRO.pl
Ciśnieniomierz BEURER BM 40
119.99
Media Expert
Beurer BM 40
119.99
RTV EURO AGD
BEURER Ciśnieniomierz naramienny BM 40
189.54
i-Apteka.pl
Ciśnieniomierz BEURER BM 40
189.99
Media Expert
Ciśnieniomierz BEURER BM 40 DARMOWY TRANSPORT
189.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Beurer
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 - Beurer Nieprawidłowe ciśnienie tętnicze to zaburzenie stosunkowo częste. Stanowi nie tylko samodzielną jednostkę chorobową, ale i objaw przeróżnego rodzaju schorzeń, które pozornie wydają się nie zespajać z układem krążenia.

Dlatego też, codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz częstości akcji serca (pulsu) pozwala obiektywnie ocenić skuteczność leczenia, a w sytuacji dbających o siebie osób zdrowych – wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości i skłonić do wizyty u specjalisty.

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 Beurer łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z prostą i instynktowną obsługą. Komfortowy i odpowiednio obfity mankiet gwarantuje wygodę i staranność pomiaru, którego wyniki w transparentny sposób przedstawione są na wyświetlaczu urządzenia.

Ciśnieniomierz zagwarantuje przy tym pomiary mistrzowskie i wiarygodne, dzięki czemu osiągalne jest monitorowanie ciśnienia tętniczego i pulsu bez konieczności wychodzenia z domu i uciążliwych wizyt w przychodni.

dokonaj zakupu wygodny ciśnieniomierz naramienny firmy Beurer i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Ciśmieniomierz Beurer BM 40 - zalety: samoczynny i szybki pomiar ciśnienia krwi i tępna w wygodny sposób Funkcja wyliczania przeciętnej z wszystkich zapisanych pomiarów Ciśnieniomierz ma dcytelny i znaczny ekran Pamięć 2 x 60 pomiarów ciśnienia Klasyfikacja według Światowej Organizacji Zdrowia towar medyczny asygnowany dla osób o obwodzie ramienia 22 - 35 cm Wskaźnik zużycia baterii oraz wyświetlanie informacji o błędzie W pakiecie ergonomiczny pokrowiec i 4 baterie Mankiet XL 30-42cm i zasilacz dostępne osobno Gwarancja 3 lata