Omron Ciśnieniomierz automatyczny m3 (4015672109834) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Omron Ciśnieniomierz automatyczny m3 (4015672109834) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Omron M3 Comfort
177.00
OleOle!
Ciśnieniomierz naramienny OMRON M3 HEM-7154-E-MY20
228.99
Empik
Omron M3 Comfort
239.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Omron
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis


Sklep Metler jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych artykułów marki Omron® pochodzących od wyłącznego dystrybutora na terenie Polski - firmy Genexo.

kupując u nas ciśnieniomierz Omron® M3 nabywasz produkt z 5 letnią gwarancją w systemie door-to-door, a także wsparciem posprzedażowym autoryzowanego serwisu producenta.Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort - unikatowa precyzyjność pomiarów dzięki mankietowi IntelliSense™ 360°

Regularne pomiary ciśnienia to podstawowy komponent prewencji w sytuacji nadciśnienia a dobry ciśnieniomierz to niezbędny ekwipunek każdego kto cierpi na tę przypadłość. Jedynie regularna kontrola poziomu ciśnienia krwi pozwala na zaktualizowany wgląd w stan zdrowia.

Urządzenia firmy Omron® pomagają kontrolować nadciśnienie, główny czynnik ryzyka udaru. Są szczególnie skrupulatne i wykrywają nieregularną pracę serca. Atestowane klinicznie przez grupę lekarzy według ustalonego protokołu, a także spełniają wymogi European Society of Hypertension. Dowiedz się na czym polega walidacja kliniczna ciśnieniomierzy i dlaczego jest tak pokaźna.

Mankiety serii Comfort są wykonane w technice IntelliWrap Cuff™, która zapewnia dokładność pomiaru niezależnie od położenia mankietu na ramieniu. Strefa pomiaru mankietu w tej technice to 360° co w praktyce niemal w całości wyklucza nieprawidłowe umiejscowienie na ramieniu i tym samym błąd pomiaru. Ciśnieniomierz dokonuje pomiaru całą powierzchnią rękawa.

bezawaryjność i precyzja ciśnieniomierza pozostały skrupulatnie przebadane poprzez najważniejsze organizacje służby zdrowia podczas licznych procedur badawczych. Omron® M3 Comfort dokonuje pomiaru metodą oscylometryczną z precyzyjnością w zakresie: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń/min.


Na 30 minut przed pomiarem nie zaleca się jedzenia, palenia papierosów oraz wysiłku fizycznego.

właściwości i zalety

Jak czyścić ciśnieniomierz?

 • Do czyszczenia pokrywy należy używać czystej, miękkiej szmatki.
 • Do czyszczenia mankietu zalecamy wykorzystywanie miękkiej, czystej szmatki oraz mydła.
 • Nie należy zanurzać ciśnieniomierza ani żadnej jego części w wodzie.
 • Nie należy używać zadziornych środków chemicznych do czyszczenia.

Konserwacja Omron M3 Comfort.

firma rekomenduje przegląd techniczny urządzenia co 2 lata aby upewnić się czy działa ono skutecznie i poprawnie dokonuje pomiarów. Omron® świadczy odpłatnie usługę okresowego przeglądu ciśnieniomierzy.

rozmiar mankietu

użytkowanie trafnego mankietu jest niezwykle istotne z punktu widzenia dokładności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się,wykorzystywany mankiet prawidłowo pasuje do obwodu ręki. Najlepiej w tym celu zmierzyć obwód ramienia.
Pliki do przejrzenia, pobrania
Instrukcja obsługi ciśnieniomierza Omron® M3 Comfort
Choroby sercowo-naczyniowe to problem globalny

Choroby naczyniowo-sercowe w tym wysokie ciśnienie krwi to główna przyczyna zgonów na świecie. Czynniki rozszerzające ryzyko zachorowania to m.in.: stres, palenie tytoniu, niezdrowa dieta i otyłość, brak ruchu, nadużywanie alkoholu.

Nadciśnienie jest 3. Przyczyną śmierci na świecie. Szacuje się, iż cierpi na nie ok. 20% populacji oraz co 2. Osoba w wieku powyżej 70 lat.

Jak ograniczyć ryzyko nadciśnienia? Prewencja.
 • stosuj zdrową dietę
 • rzuć palenie i alkohol
 • bądź intensywny fizycznie, ćwicz regularnie
 • unikaj stresu
 • znajdź czas na odpoczynek i relaks
 • regularnie sprawdzaj ciśnienie krwi

Diagnostyka nadciśnienia

Jak zdiagnozować nadciśnienie? Zapoznaj się z wytycznymi specjalistów w tym m. In. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego na portalu poświęconym problemowi nadciśnienia. odszukasz tam takie zagadnienia jak:

 • Zasady dobrego pomiaru ciśnienia krwi
 • Klasyfikacja ciśnienia tętniczego
 • Rozpoznanie nadciśnienia tętniczego
 • Diagnostyka pacjenta z nadciśnieniem
 • Zasady progresywnania przy nadciśnieniu tętniczym
 • Badania podstawowe, zwiększone i specjalistyczne


Wytyczne w sytuacji rozpoznania nadciśnienia tętniczego

Co zrobić w przypadku wykrycia nadciśnienia tętniczego? Dowiedz się co zalecają specjaliści. Tematy w tym dziale:


różnorodne rodzaje nadciśnienia i tym samym zróżnicowane grupy pacjentów oraz różne metody pomiaru ciśnienia

Nadciśnienie przybiera zróżnicowane formy i wymaga najróżniejszych metod pomiarowych w zależności od wieku pacjenta: