Omron Ciśnieniomierz automatyczny m6 nowość! (4015672108318) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Omron Ciśnieniomierz automatyczny m6 nowość! (4015672108318) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 282.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Omron M6 Comfort
282.99
OleOle!
-21%
Ciśnieniomierz naramienny OMRON M6 Comfort
282.99
Empik
Omron M6 Comfort
359.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Omron
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis


Sklep Metler jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych artykułów producenta Omron® pochodzących od wyłącznego dystrybutora na terenie Polski - firmy Nord Farm.

nabywając u nas ciśnieniomierz Omron® M6 Comfort nabywasz produkt z 5 letnią gwarancją w systemie door-to-door oraz wsparciem posprzedażowym autoryzowanego serwisu producenta.

Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort z zasilaczem - podwójna pewność wyniku i nieszablonowy komfort pomiaru.

W pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny pozostał zaprojektowany z myślą o wygodzie i staranności. Wygodny mankiet to oryginalny, wstępnie uformowany rękaw, który dostosowuje się do różnorodnego obwodu i kształtu ramienia.

Dzięki unikalnej funkcji DualCheck™, podwójnej kontroli pomiaru, dodatkowy czujnik weryfikuje urządzenie podczas pracy w celu dokonania jak najdokładniejszego pomiaru ciśnienia krwi. Poza możliwością uśrednienia wyników z ostatnich 10 minut pracy (3 wyniki), uśrednia jeszcze odczyty poranne i nocne, a także powiadamia o wystąpieniu nadciśnienia porannego.

Mankiety kolekcji COMFORT są wytworzone w technologii IntelliWrap Cuff™, która zapewnia staranność pomiaru niezależnie od pozycji mankietu na ramieniu. Strefa pomiaru w tej technologii to 360° co w praktyce niemal całkowicie wyklucza nieprawidłowe umiejscowienie mankietu na ramieniu i tym samym błąd pomiaru. Pomiar dokonywany jest całą powierzchnią rękawa.

niezawodność i precyzja ciśnieniomierza pozostały starannie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Omron M6 Comfort dokonuje pomiaru metodą oscylometryczną z dokładnością w zakresie: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń/min.

Regularne pomiary ciśnienia to podstawowy składnik prewencji w przypadku chorób sercowo-naczyniowych a korzystny ciśnieniomierz to konieczny ekwipunek każdego domu. Tylko regularna kontrola poziomu ciśnienia krwi zezwala na zaktualizowany wgląd w stan zdrowia.

Urządzenia marki Omron pomagają obserwować nadciśnienie, główny czynnik ryzyka udaru. Wykrywają jeszcze nieregularną, arytmiczną pracę serca. Ciśnieniomierze Omron są atestowane klinicznie przez grupę lekarzy według ustalonego protokołu i spełniają oczekiwania European Society of Hypertension.

właściwości i mocne stronyPliki do przejrzenia, do pobrania
Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort - instrukcja obsługi

Pomiar ciśnienia ciśnieniomierzem Omron®


Na 30 minut przed pomiarem nie zaleca się jedzenia, palenia papierosów oraz wysiłku fizycznego.
Jak czyścić ciśnieniomierz?
 • Do czyszczenia obudowy należy używać czystej, miękkiej szmatki.
 • Do czyszczenia mankietu zalecamy stosowanie miękkiej, czystej szmatki, a także mydła.
 • Nie należy zanurzać ciśnieniomierza ani żadnej jego części w wodzie.
 • Nie należy używać zadziornych środków chemicznych do czyszczenia.

Konserwacja Omron M6 Comfort

marka rekomenduje przegląd technologiczny urządzenia co 2 lata by upewnić się czy działa ono skutecznie i poprawnie dokonuje pomiarów. Omron® świadczy odpłatnie usługę okresowego przeglądu ciśnieniomierzy.

rozmiar mankietu
stosowanie trafnego mankietu jest szczególnie wyraźne z punktu widzenia staranności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się,wykorzystywany mankiet prawidłowo pasuje do obwodu ręki. Najlepiej w tym celu zmierzyć obwód ramienia

Choroby sercowo-naczyniowe to problem globalny

Choroby naczyniowo-sercowe w tym wysokie ciśnienie krwi to główna przyczyna zgonów na świecie. Czynniki powiększające ryzyko zachorowania to m.in.: stres, palenie tytoniu, niezdrowa dieta i otyłość, brak ruchu, nadużywanie alkoholu.

Nadciśnienie jest 3. Przyczyną śmierci na świecie. Szacuje się, iż cierpi na nie ok. 20% populacji, a także co 2. Osoba w wieku powyżej 70 lat.

Jak ograniczyć ryzyko nadciśnienia? Prewencja.
 • stosuj zdrową dietę
 • rzuć palenie i alkohol
 • bądź aktywny fizycznie, ćwicz regularnie
 • unikaj stresu
 • znajdź czas na odpoczynek i relaks
 • regularnie sprawdzaj ciśnienie krwi

Diagnostyka nadciśnienia

Jak zdiagnozować nadciśnienie? Zapoznaj się z wytycznymi specjalistów w tym m. In. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego na portalu poświęconym problemowi nadciśnienia. znajdziesz tam takie zagadnienia jak:

 • Zasady dobrego pomiaru ciśnienia krwi
 • Klasyfikacja ciśnienia tętniczego
 • Rozpoznanie nadciśnienia tętniczego
 • Diagnostyka pacjenta z nadciśnieniem
 • Zasady postępowania przy nadciśnieniu tętniczym
 • Badania podstawowe, rozszerzone i specjalistyczne


Wytyczne w przypadku rozpoznania nadciśnienia tętniczego

Co zrobić w sytuacji wykrycia nadciśnienia tętniczego? Dowiedz się co zalecają specjaliści. Tematy w tym dziale:


przeróżne typy nadciśnienia i tym samym zróżnicowane grupy pacjentów, a także różnorodne metody pomiaru ciśnienia

Nadciśnienie przybiera najróżniejsze formy i wymaga przeróżnych metod pomiarowych w zależności od wieku pacjenta: