Ciśnieniomierz naramienny Haxe C03 (6927709484037) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ciśnieniomierz naramienny Haxe C03 (6927709484037) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Haxe C03 Wykrywanie arytmii
79.00
OleOle!
Haxe C03 Wykrywanie arytmii
79.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Haxe
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię

Opis

⭐⭐⭐ Ciśnieniomierz naramienny HAXE C03 + baterie ⭐⭐⭐ ✅ Producent: HAXE HAXE Ciśnieniomierz naramienny C03 Ciśnieniomierz naramienny C03 to wspaniałe urządzenie do pomiaru ciśnienie w domu. Nadaje się jednocześnie do powszednich pomiarów osób chorych na nadciśnienie, jak i okresowe kontrole zdrowych pacjentów.

Ciśnieniomierz jest prosty w obsłudze i mnóstwo usprawniających stosowanie funkcji. Ciśnieniomierz ma czytelny i postępowy wyświetlacz, spore przyciski sprawiają, że obsługa nie sprawia problemu pacjentom słabowidzącym czy osobom o obniżonej efektywności motorycznej.

duża pamięć pomiarów urządzenia zezwala na zapisanie aż 240 pomiarów z podziałem na użytkownika A i B. Ciśnieniomierz oznajmia o nieregularnym biciu serca. Symbol błędu pomiaru powiadamia, że pacjent poruszał ręką podczas pomiaru.

Ciśnieniomierz naramienny pozwala na ustawienie daty i godziny co upraszcza zlokalizowanie danego pomiaru w pamięci urządzenia. WSKAŹNIK WHO Po zmierzeniu ciśnienia urządzenie automatycznie zakwalifikuje wynik do trafnego przedziału wg.

WHO (World Health Organization) 1- optymalne 2- dobre 3- Wysokie- prawidłowe 4- Łagodne nadciśnienie 5- Umiarkowane nadciśnienie 6- Ciężkie nadciśnienie 2 SPOSOBY ZASILANIA Do zasilenia ciśnieniomierza naramiennego można użyć 3x baterii alkalicznych AA.

Oprócz zasilania bateryjnego ciśnieniomierz można podpiąć do zewnętrznego źródła zasilania. W pakiecie znajdują się zarówno baterie, jak i kabel USB. W trakcie korzystania z zasilania zewnętrznego ciśnieniomierz nie pobiera energii z baterii.

czujka NIEREGULARNEGO BICIA SERCA Ciśnieniomierz wyposażony jest w funkcję, która wyłapuje nieregularne bicie serca. Pojawienie się symbolu wibrującego serca nie oznacza, iż pacjent cierpi na arytmie. Funkcja ta zwraca uwagę na możliwe problemy z regularnym biciem serca.

PAMIĘĆ DLA 2 UŻYTKOWNIKÓW Ciśnieniomierz C03 zapamiętuje po 120 ostatnich pomiarów dla 2 użytkowników (razem 240 pomiarów). Dzięki pamięci można obserwować wyniki choćby 60 dni wstecz (przy 2 pomiarach dziennie) Ciśnieniomierz naramienny oblicza średnią z 3 ostatnich pomiarów.

Jest to pokaźnym ułatwieniem dla osób, które kontrolują pomiary z całego dnia. Przeciętna z pomiarów uwzględnia podział na użytkowników. AutomatycznE WYŁĄCZANIE Ciśnieniomierz wyposażony został w funkcję automatycznego wyłączania.

Funkcja ta umożliwia zaoszczędzenie energii i dłuższą żywotność baterii. Przy dłuższym okresie niekorzystania z urządzenia, baterie należy wyjąć, żeby uniknąć wycieku. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 X Ciśnieniomierz 1 X przewód USB 3 X Baterie alkaliczne AA 1 X Instrukcja informacje techniczne wymiary: 126 x 85 x 57 mm Waga: 148 g (bez baterii) precyzyjność pomiaru: ± 3 mmHg Źródło zasilania: 3 x 1,5 V - baterie alkaliczne AA zasilanie zewnętrzne 5V DC Środowisko pracy: Temperatura: 5°C do 40°C; Wilgotność: 15% do 93% RH; Środowisko przechowywania/transportu: Temperatura: -25°C do +70°C; W