Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY Next 2 (5901793643618) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY Next 2 (5901793643618) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ciśnieniomierz VITAMMY Next 2
67.90
Avans.pl
Ciśnieniomierz VITAMMY Next 2
67.90
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Vitammy
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię

Opis

Pomiar w trakcie Pompowania - technika następnej generacji w Vitammy NEXT 2

Next 2 to ciśnieniomierz naramienny, który stanowczo delikatnie, ekspresowo i skrupulatnie zmierzy ciśnienie krwi, dzięki technologii pomiaru w trakcie pompowania, zwanej także pomiarem komfortowym. Pomiar podczas pompowania wykonywany jest w czasie, gdy urządzenie napełnia mankiet. Użytkownik odczuwa mały ucisk, a jest znacznie bardziej delikatny i zauważalnie szybszy. Stosowanie tego ciśnieniomierza kojarzy nie kojarzy się z dyskomfortem. Znacznie przyjemniej jest kontrolować ciśnienie krwi z NEXT 2 z pomiarem podczas pompowania aniżeli ciśnieniomierzem starszej generacji.

NEXT 2 - drugi z kompletnej linii NEXT

Z technologią następnej generacji: Inflation Measurement (Pomiaru podczas Pompowania).Funkcje diagnostyczne, które rozszerzają wiarygodność zastosowań.

Wykrywanie nieregularnego rytmu serca (m.in. Arytmii)

Interpretacja wyniku pomiaru według wytycznych WHO

Średnia 3 ostatnich wyników

Mniej fałszywych wyników, nerwów i straconego czasu.

zaopatrzony w nowoczesną sygnalizację poruszenia podczas pomiaru, które może posiadać wpływ na korzystny wynik.

Mankiet 22-40 = Uniwersalny mankiet o dużym zakresie regulacji

poprawny wybór wymiaru mankietu to kolejny czynnik posiadający wpływ na rzetelność pomiar. Mankiet 22-40 cm jest doskonały dla większości użytkowników

.

obszerny, czytelny ekran, kontrastowy

ekran z podświetleniem o wysokiej rozdzielczości (HD). Duże kontrastujące cyfry, znaki i ikony - w każdych warunkach łatwe do odczytania dane.

ergonomiczne, organiczne i powszechne

Dzięki możliwości zasilania poprzez gniazdo USB oszczędzasz i postępujesz naturalnie, zyskując zdrowie. Bez dwóch zdań masz już ładowarkę ze złączem micro USB.

sporo miejsca na wspólne dbanie o zdrowie.

2 tory pamięci po 120 wyników.

Etui w komplecie

Miękkie i komfortowe etui w opakowaniu z ciśnieniomierzem Next dla łatwiejszego przechowywania i uzupełniającej ochrony.

Certyfikowana wiarygodność - Twój doktor to lubi

Next (1, 3, 5, 6, 7) to certyfikowane urządzenie medyczne mające dokument CE (atest Zgodności) wydany przez autoryzowaną jednostkę notyfikowaną EU: TUV SUD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MUNCHEN, NIEMCY.

Zaznaj spokoju, używając ciśnieniomierza zgodne z szeregiem wymagań dotyczących wiarygodności pomiaru (badania kliniczne), niepodatności za zakłócenia elektromagnetyczne, bezpieczeństwa wykorzystywania, poprawnego oznakowania artykułu, itp.

kolekcja ciśnieniomierzy Vitammy Next


Wybierz swój nowy, perfekcyjnie dostosowany ciśnieniomierz z najmocniej kompletnej kolekcji VITAMMY NEXT. Vitammy Next 2 naramienny ciśnieniomierz elektroniczny, który przyda się w każdym domu. Vitammy Next 2 ma szereg przydatnych funkcji upraszczających staranny pomiar ciśnienia w domu bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. Potrzeba kontrolowania ciśnienia każdego dnia upraszcza dbanie o siebie w każdym wieku. Mierzenie ciśnienia jest jednym z części dbania o dietę, witalność i zdrowie. Pomiar ciśnienia jest dokonywany przy pomocy metody oscylometrycznej, która polega na badaniu zmian ciśnienia wywołanych w pompowanym mankietem pomiarowym.

podczas pomiaru ważne jest, aby nie poruszać się i nie mówić. Vitammy Next 2 wyposażony jest w sygnalizację poruszenia w trakcie pomiaru, dzięki czemu wiesz, czy pomiar był przeprowadzony dobrze. Ciśnieniomierz uwydatnia się wykrywaniem arytmii i interpretacją wyników co jest ułatwieniem przy pomiarach u osób z schorzeniami. Pamięć i czytelny ekran iż pomiar będzie rutynowym nawykiem a nie obowiązkiem. Komplet gromadzi: ciśnieniomierz, mankiet/rękaw pomiarowy, etui do przechowywania, 3 baterie AA, instrukcję z gwarancją.

To urządzenie zostało wytwarzane zgodnie z europejskimi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Kompatybilność elektromagnetyczna: Urządzenie spełnia wymagania normy międzynarodowej IEC60601-1-2.

 • SKU: TOW016955
 • Kod EAN: 5901793643618
 • BLOZ 7: 9105832
 • Grupa produktów: Ciśnieniomierze naramienne
 • IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca): Yes
 • Pomiar przy pompowaniu: Yes
 • marka: VITAMMY
 • rodzaj ciśnieniomierza: automatyczny
 • Miejsce pomiaru: ramię
 • wymiar mankietu: 22-40
 • Pamięć urządzenia: 2 x 120
 • Skład zestawu: ciśnieniomierz, mankiet uniwersalny 22-40 cm, etui ochronne do przechowywania, instrukcja obsługi, 3 baterie AA
 • automatyczne wyłączenie: Yes
 • Funkcje:: automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca), Kontrola poziomu zużycia baterii
 • rodzaj wyświetlacza: Cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD
 • Stawka podatku: VAT 8%