Beurer Ciśnieniomierz naraminny bm 40 (4211125658151) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Beurer Ciśnieniomierz naraminny bm 40 (4211125658151) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 138.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Beurer BM 40 Wykrywanie arytmii
138.80
OleOle!
Beurer BM 40 Wykrywanie arytmii
139.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Beurer
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 - Beurer Nieprawidłowe ciśnienie tętnicze to zaburzenie stosunkowo częste. Stanowi nie tylko samodzielną jednostkę chorobową, ale i objaw przeróżnego rodzaju schorzeń, które pozornie wydają się nie zespalać z układem krążenia.

Dlatego też, codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz częstości akcji serca (pulsu) pozwala obiektywnie ocenić skuteczność leczenia, a w przypadku dbających o siebie osób zdrowych – wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości i skłonić do wizyty u specjalisty.

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 Beurer łączy innowacyjne rozwiązania techniczne z prostą i instynktowną obsługą. Komfortowy i stosownie spory mankiet zapewnia wygodę i dokładność pomiaru, którego wyniki w klarowny sposób przedstawione są na wyświetlaczu urządzenia.

Ciśnieniomierz zapewnia przy tym pomiary fachowe i wiarygodne, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie ciśnienia tętniczego, a także pulsu bez konieczności wychodzenia z domu i uciążliwych wizyt w przychodni.

zakup komfortowy ciśnieniomierz naramienny firmy Beurer i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Ciśmieniomierz Beurer BM 40 - atuty: samoczynny i prędki pomiar ciśnienia krwi i tępna w wygodny sposób Funkcja wyliczania średniej z wszystkich zapisanych pomiarów Ciśnieniomierz ma dcytelny i duży wyświetlacz Pamięć 2 x 60 pomiarów ciśnienia Klasyfikacja według Światowej Organizacji Zdrowia artykuł medyczny przeznaczony dla osób o obwodzie ramienia 22 - 35 cm Wskaźnik zużycia baterii oraz wyświetlanie informacji o błędzie W pakiecie ergonomiczny pokrowiec i 4 baterie Mankiet XL 30-42cm oraz zasilacz przystępne osobno Gwarancja 3 lata