ESPERANZA CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY VITALITY (5901299914878) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem ESPERANZA CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY VITALITY (5901299914878) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ciśnieniomierz ESPERANZA ECB002
49.99
ELECTRO.pl
Ciśnieniomierz ESPERANZA ECB002
49.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Esperanza
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

NARAMIENNY ELEKTRYCZNY CIŚNIENIOMIERZ ZNANEJ I szanowanEJ POLSKIEJ producenta ESPERANZA ✅ pokaźny CZYTELNY ekran CIEKŁOKRYSTALICZNY LCD ✅ wykrywa ARTYMIĘ ✅ZAPIS 90 POMIARÓW ✅ NARAMIENNY ✅skrupulatnY ✅posiada WSZELKIE atestY ✅dostosowywanY MANKIET 22-32 CM ✅automatycznE NAPEŁNIANIE POWIETRZEM MANKIETU ☑️ dokładnY CIŚNIENIOMIERZ DO użytkowania DOMOWEGO I SPECJALISTYCZNEGO Ciśnieniomierz to komfortowe, a niezbędne urządzenie dla każdej osoby, która chce posiadać pod kontrolą swoje ciśnienie krwi.

Ciśnieniomierz znamionuje się wysoką skrupulatnością pomiaru – równorzędną skrupulatności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową przy pomocy sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny.

skrupulatność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie starannego pomiaru ciśnienia jest istotnie proste – wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Urządzenie umożliwia zapisywanie dokładnych wyników pomiaru w swej pamięci dodatkowo z datą i godziną.

Ciśnieniomierz w dodatku funkcję wykrywania objawów arytmii serca. ☑️ CZYTELNY obfity ekran LCD użyteczny spory czytelny ekran LCD, dzięki któremu bezproblemowo odczytasz wyniki swych pomiarów.

Obsługa urządzenia jest wyjątkowo intuicyjna i prosta. Wymiary wyświetlacza to 90mm x 55mm Ciśnieniomierz został wykonany z najwyższej jakości materiałów co przekłada się na odporność, a tym samym na wieloletnie stosowanie.

Urządzenie zezwala na zapisywanie wyników w pamięci, wraz z datą i godziną pomiaru, ma 2 oddzielne, indywidualne obszary pamięci, zapisujące do 60 pomiarów każdy. ☑️ dobrze PRZEPROWADZONY POMIAR Mierzenie ciśnienia krwi na ramieniu to niezwykle prosta czynność, pod warunkiem, że wiesz, jak należycie dokonać pomiaru.

zawsze dokonuj pomiaru o tej samej porze dnia, przy tych samych warunkach. Nie przeprowadzaj pomiaru bezpośrednio po wypiciu kawy, herbaty itp. Lub po wyjściu z kąpieli / prysznica - odczekaj około 30 minut.

w trakcie pomiaru usiądź spokojnie, rozluźniony, nie rozmawiaj - nie ruszaj ręką, na który założony jest mankiet. Mankiet musi znajdować się na wysokości serca (około 2-3 cm nad zgięciem łokciowym) Szczelnie owiń mankiet wokół ramienia (na gołe ramię).

Zaleca się przeczytanie instrukcji obsługi, gdzie znajdują się wszystkie dane o tym jak dokonać pomiaru, a w głównej mierze uniknąć błędów. ☑️ POMIAR CIŚNIENIA Pomiar ciśnienia dokonywany jest metodą oscylometryczną.

Metoda ta opiera się o pomiar zmian ciśnienia wywoływanych w pompowanym mankiecie pomiarowym, które są wynikiem istnienia i rozchodzenia się fali tętna. Metoda oscylometryczna ma także ograniczenia.

Pomiary mogą być trudne do uzyskania w przypadku szoku z towarzyszącym zanikiem pulsu i wyjątkowo niskim ciśnieniem tętniczym, w przypadku niezwykle pokaźnej zmienności ciśnienia i tętna, u pacjentów z nieprawidłowościami anatomicznymi naczyń.

Błędy pomiaru mogą powstać także w wyniku złego doboru rozmiaru mankietu, nieprawidłowego umieszczenia mankietu na ramieniu