Esperanza Vitality promocja 2020

Cena49.38
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Esperanza
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię

Opis

Ciśnieniomierz naramienny Esperanza VITALITYNie czekaj i już dziś zadbaj o swoje zdrowie!Nadciśnienie tętnicze jest obecnie jedną z najczęstszych chorób jaka dotyka stanowczo osoby otyłe i starsze. Nieleczone może być przyczyną wielu poważnych chorób, dlatego tak wyjątkowo ważna jest regularna kontrola ciśnienia tętniczego.

Nie koniecznie musi odbywać się ona w przychodni czy innych punktach opieki medycznej - takie bez problemu można wykonać w domu, należy jedynie zakupić do tego celu trafne urządzenie.Nowy, wysokiej jakości ciśnieniomierz naramienny z obfitym, czytelnym wyświetlaczem LCD.

Estetycznie wytwarzany, prosty w obsłudze. Zapewnia staranny pomiar ciśnienia skurczowego, ciśnienia rozkurczowego oraz pulsu.rewelacyjny pomysł na podarek dla osób starszych.Jak poprawnie zmierzyć ciśnienie w domu?stosowne urządzenie to nie wszystko, żeby dokonać poprawnego pomiaru niezbędna jest również wiedza na ten temat.

Ważne jest żeby na ok. 10-15 minut przed wykonaniem pomiaru nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów czy innej dynamiczności fizycznej (wchodzenie po schodach, po spacerze) - w przeciwnym razie wynik badania będzie nieprawidłowy.

Należy spokojnie usiąść, odpocząć a następnie zapiąć opaskę ciśnieniomierza na ramieniu (pamiętaj o tym by ręka była komfortowo oparta np. O blat stołu) i rozpocząć badanie.atuty artykułu:- towar nowy, wysokiej jakości;- wytwarzany z najkorzystniejszych materiałów;- ciśnieniomierz nadgarstkowy;- zaopatrzony w obfity, czytelny ekran LCD;- urządzenie dokonuje pomiaru ciśnienia skurczowego (SYS), ciśnienia rozkurczowego (DIA), a także pulsu (BPM);- gwarantuje skrupulatny i szybki pomiar;- asygnowany w szczególności osobom posiadającym problemy z nadciśnieniem;- progresywny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- lekki i ergonomiczny;- prosty w przechowywaniu i przenoszeniu;- certyfikat CE;- genialny pomysł na podarek dla osób starszych;Specyfikacja technologiczna:- wariant ciśnieniomierza: naramienny;- metoda pomiaru: oscylometryczna;- ekran: 4 liniowy LCD;- maksymalna pojemność pamięci: 90 pomiarów;- regulacja mankietu: w zakresie 22-32 cm- zasilanie: bateryjne, 4x AAA (brak w komplecie);- kolor opaski: czarny;- odcień urządzenia: biały;- waga produktu: 0,5 kg;Zakres pomiaru:- ciśnienie: 0-300 mmHg (0-40 kPa);- puls: 40-199 uderzeń/min;skrupulatność pomiaru:- ciśnienie: ±3mmHg (0,4 kPa) w temp.

otoczenia 15-25 °C, a także ±6mmHg (0,8 kPa) w temp. Otoczenia 10-14 °C i 26-40°C;- puls: ±5%;wymiary wyświetlacza:- długość: 90 mm;- szerokość: 55 mm;artykuł zapakowany w estetyczne, oryginalne pudełko....