Kardio-Test KTA-168 promocja 2019

jest dostępny w sklepie SENDPOL24.pl

Parametry

Producent:Kardio-Test
Kategoria:Ciśnieniomierze
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak

Opis

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo skrupulatny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to kompletnie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i nieprzeciętnie pasuje do realizowania rutynowych pomiarów. Obfity ekran ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku zaimplementowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest wyjątkowo komfortowe dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest znikomy i przystępny do przenoszenia co sprawia,znakomicie nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia wykonywane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z wykorzystaniem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA kompletnie samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku przy pomocy jednego przycisku prędki i bardzo skrupulatny pomiar lokalizuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny ekran cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technika Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny staranność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH, co zapewnia wysoką staranność ich wskazań.