Medel Check promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Medel Check oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 161.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Ciśnieniomierz MEDEL Check
161.99
ELECTRO.pl
Ciśnieniomierz MEDEL Check
162.99
Media Expert

Parametry

Producent:Medel
Kategoria:Ciśnieniomierze

Opis

ekran LCD Ciśnieniomierz Medel Check został wyekwipowany w duży czytelny ekran LCD z błękitnym podświetleniem dla wygody wszelkich użytkowników. Ekran o wymiarach 6 cm x 8 cm umożliwia odczytanie informacji choćby w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

Wszystkie istotne dane pojawiają się w określonym porządku, a nawigacja całego ciśnieniomierza odbywa się przy pomocy dwóch przycisków znajdujących się pod ekranem. Wygodny do przenoszenia Ciśnieniomierz Medel Check niezwykle interesujący design, został zaprojektowany z myślą o komfortowym transporcie.

Rączka służąca do przenoszenia jest połączona z obudową ciśnieniomierza i równocześnie pełni funkcję podparcia dla całego urządzenia. Nie każde badanie ciśnienia krwi można przeprowadzić w całkowitej koncentracji, czasem starczy drgnięcie mięśnia i wynik może się zmienić.

Z myślą o dążeniu do uzyskania jak najmocniej skrupulatnych wyników ciśnieniomierz Medel Elite wyposażono w funkcję T3. Starczy zbadać ciśnienie 3 razy w ciągu 15 minut, a urządzenie ustali przeciętny wynik wszystkich pomiarów i wyświetli na ekranie LCD.

technika Fuzzy Logic wykwintny ciśnieniomierz Medel Check, jest przygotowany także na skoki Twojego ciśnienia. Fuzzy Logic to cenna technika, która wzmacnia Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas pomiaru.technika Fuzzy Logic zagwarantuje kontrolę nad wszelkimi zakłóceniami w trakcie pomiaru.

Człowiek może nieświadomie wpływać na pomiary, starczy drgnięcie mięśni lub zaburzenia rytmu w pracy serca a wynik pomiaru ciśnienia krwi ulega zmianie. Z technologią Fuzzy Logic, wspomniane zakłócenia nie mają znaczenia dla otrzymanych wyników.

Funkcja Irregular Heart Beat - IHB Funkcja IHB służy do diagnozowania nieregularnej pracy serca. W trakcie pomiaru ciśnienia krwi mogą występować także nieregularne uderzenia serca, Medel Check zarejestruje jeśli pojawią się regularnie i zasygnalizuje demonstrując na wyświetlaczu odpowiednią ikonę.

IHB może służyć do wstępnej diagnozy w zaburzeniach rytmu serca np. Arytmii, każdą wątpliwość należy konsultować z lekarzem, który decyduje o ewentualnym leczeniu. Z pamięcią 60 pomiarów dla 2 użytkowników Ciśnieniomierz pozwala na zapamiętanie, aż 60 pomiarów dla 2 użytkowników.

Można przełączać zapisane wyniki pomiędzy użytkownikami, a także na zmianę korzystać z ciśnieniomierza i zapisywać swoje wyniki bez ryzyka pomyłki. Zastosowane gniazdo Mikro USB zapewnia daje dopełniającą możliwość ładowania urządzenia.

Jest to wygodny i postępowy sposób na wypadek spadku mocy w bateriach. Dzięki czemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się o poziom mocy. Ponadto ciśnieniomierz poinformuje przy pomocy stosownej ikony na wyświetlaczu LCD, kiedy należy zmienić albo naładować baterie....