Microlife BPA8 promocja 2020

jest dostępny w sklepie dlapacjenta.pl

Parametry

Producent:Microlife
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie nie
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Prowadzimy sklep firmowy Microlife® w Strefie Marek na Allegro.
Na metler.pl kupisz sprzęt medyczny firmy Microlife® w jeszcze niższych cenach

Ciśnieniomierz domowy z funkcją wykrywania migotania przedsionków

Półautomatyczny ciśnieniomierz naramiennym marki Microlife charakteryzujący się dużą precyzyjnością pomiaru oraz łatwą obsługą. Ciśnieniomierz wielki i czytelny ekran LCD, który może być zasilany czterema bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorami NiMH.

Kiedy baterie są w 3/4 wyczerpane na urządzeniu pojawia się migający symbol informujący o stanu baterii. Ciśnieniomierz ma pamięć ostatniego pomiaru który jest automatycznie nadpisywany.

zastrzeżona technika Microlife AFIB służy do wykrycia migotania przedsionków podczas prostego pomiaru ciśnienia krwi, w przypadku wystąpienia migotania przedsionków symbol AFIB pojawi się na wyświetlaczu ciśnieniomierza. Technologia Microlife AFIB jest rzetelnym narzędziem, wspierającym wykrywanie i rozpoznawanie migotania przedsionków w ogólnej populacji, w celu zapobiegania udarowi mózgu. Ostatnie dwa badania porównawcze (z aparatami ERG) przeprowadzone na około 500 osobach w USA I Europie pokazały, iż ciśnieniomierz Microlife AFIB wyłapuje migotanie przedsionków z dużą starannością (czułość 97-100%, swoistość 89%). Podobne badania pozostały przeprowadzone w Japonii, potwierdziły one bezawaryjność technologii Microlife AFIB u pacjentów poddanych przezskórnej ablacji

Charakterystyka i Specyfikacja