Omron M3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Omron M3 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 160.82 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Omron m3 comfort hem-7134-e ciśnieniomierz x 1 sztuka
160.82
i-Apteka.pl
Omron ciśnieniomierz m-3 comfort hem-7155-e x 1 sztuka
229.62
i-Apteka.pl
Omron m-3 intellisence 1szt.
235.90
i-Apteka.pl

Parametry

Producent:Omron
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis


Sklep Metler jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych artykułów marki Omron® pochodzących od wyłącznego dystrybutora na terenie Polski - firmy Genexo.

nabywając u nas ciśnieniomierz Omron® M3 nabywasz towar z 5 letnią gwarancją w systemie door-to-door, a także wsparciem posprzedażowym autoryzowanego serwisu producenta.Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort - nieszablonowa staranność pomiarów dzięki mankietowi IntelliSense™ 360°

Regularne pomiary ciśnienia to podstawowy element prewencji w sytuacji nadciśnienia a korzystny ciśnieniomierz to niezbędny ekwipunek każdego kto cierpi na tę przypadłość. Jedynie regularna kontrola poziomu ciśnienia krwi pozwala na zaktualizowany wgląd w stan zdrowia.

Urządzenia marki Omron® pomagają pilnować nadciśnienie, główny czynnik ryzyka udaru. Są szczególnie dokładne i wykrywają nieregularną pracę serca. Atestowane klinicznie poprzez grupę lekarzy według ustalonego protokołu, a także spełniają oczekiwania European Society of Hypertension. Dowiedz się na czym polega walidacja kliniczna ciśnieniomierzy i dlaczego jest tak znaczna.

Mankiety serii Comfort są wytwarzane w technologii IntelliWrap Cuff™, która zagwarantuje staranność pomiaru niezależnie od położenia mankietu na ramieniu. Strefa pomiaru mankietu w tej technice to 360° co w praktyce niemal w całości wyklucza nieprawidłowe umiejscowienie na ramieniu i tym samym błąd pomiaru. Ciśnieniomierz dokonuje pomiaru całą powierzchnią rękawa.

bezusterkowość i precyzja ciśnieniomierza pozostały precyzyjnie przebadane poprzez najważniejsze organizacje służby zdrowia podczas licznych procedur badawczych. Omron® M3 Comfort dokonuje pomiaru metodą oscylometryczną z skrupulatnością w zakresie: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń/min.


Na 30 minut przed pomiarem nie zaleca się jedzenia, palenia papierosów oraz wysiłku fizycznego.

atrybuty i mocne strony

Jak czyścić ciśnieniomierz?

 • Do czyszczenia pokrywy należy używać czystej, miękkiej szmatki.
 • Do czyszczenia mankietu zalecamy użytkowanie miękkiej, czystej szmatki oraz mydła.
 • Nie należy zanurzać ciśnieniomierza ani żadnej jego części w wodzie.
 • Nie należy używać zadziornych środków chemicznych do czyszczenia.

Konserwacja Omron M3 Comfort.

firma rekomenduje przegląd techniczny urządzenia co 2 lata żeby upewnić się czy działa ono skutecznie i poprawnie dokonuje pomiarów. Omron® świadczy odpłatnie usługę okresowego przeglądu ciśnieniomierzy.

rozmiar mankietu

użytkowanie trafnego mankietu jest wyjątkowo znaczne z punktu widzenia skrupulatności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się,używany mankiet dobrze pasuje do obwodu ręki. Najlepiej w tym celu zmierzyć obwód ramienia.
Pliki do przejrzenia, pobrania
Instrukcja obsługi ciśnieniomierza Omron® M3 Comfort
Choroby sercowo-naczyniowe to problem globalny

Choroby naczyniowo-sercowe w tym wysokie ciśnienie krwi to główna przyczyna zgonów na świecie. Czynniki rozszerzające ryzyko zachorowania to m.in.: stres, palenie tytoniu, niezdrowa dieta i otyłość, brak ruchu, nadużywanie alkoholu.

Nadciśnienie jest 3. Przyczyną śmierci na świecie. Szacuje się, że cierpi na nie ok. 20% populacji, a także co 2. Osoba w wieku powyżej 70 lat.

Jak zniżyć ryzyko nadciśnienia? Prewencja.
 • stosuj zdrową dietę
 • rzuć palenie i alkohol
 • bądź intensywny fizycznie, ćwicz regularnie
 • unikaj stresu
 • znajdź czas na odpoczynek i relaks
 • regularnie sprawdzaj ciśnienie krwi

Diagnostyka nadciśnienia

Jak zdiagnozować nadciśnienie? Zapoznaj się z wytycznymi specjalistów w tym m. In. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego na portalu poświęconym problemowi nadciśnienia. wynajdziesz tam takie zagadnienia jak:

 • Zasady dobrego pomiaru ciśnienia krwi
 • Klasyfikacja ciśnienia tętniczego
 • Rozpoznanie nadciśnienia tętniczego
 • Diagnostyka pacjenta z nadciśnieniem
 • Zasady nowoczesnania przy nadciśnieniu tętniczym
 • Badania podstawowe, rozszerzone i specjalistyczne


Wytyczne w przypadku rozpoznania nadciśnienia tętniczego

Co zrobić w sytuacji wykrycia nadciśnienia tętniczego? Dowiedz się co zalecają specjaliści. Tematy w tym dziale:


najróżniejsze typy nadciśnienia i tym samym zróżnicowane grupy pacjentów i rozmaite metody pomiaru ciśnienia

Nadciśnienie przybiera zróżnicowane formy i wymaga różnych metod pomiarowych w zależności od wieku pacjenta: