ORO-168, ORO-168 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem ORO-168, ORO-168 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Ciśnieniomierz elektroniczny OROMED Oro-168
64.00
Empik
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-168
69.99
Media Expert
Ciśnieniomierz Nadgarstkowy ORO-168 OROMED
70.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Oromed
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru nadgarstek

Opis

 OROMED DBAJ O ZDROWIE! wyjątkowo skrupulatny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją wykrywania objawów arytmii serca i z trzema niezależnymi kanałami pamięci ORO-168 + ETUI + BATERIE ORO-MED ORO-168 jest to w pełni automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i doskonale nadaje się do wykonywania rutynowych pomiarów. Wielki ekran upraszcza odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Najważniejsze zalety urządzenia: automatyczny, pomiar na nadgarstku Funkcja rozpoznawania arytmii serca (IHB) znaczny ekran cyfrowy produkt testowany klinicznie technika Fuzzy Logic staranność: +/- 3 mmHg Zakres pomiarowy ciśnienia: 20 - 280 mmHg Zakres pomiarowy tętna: 40 - 199 uderzeń/minutę Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg.

WHO Trzy jednostkowe obszary pamięci (dla trzech osób) Zapamiętuje 3 x 40 ostatnich wyników Funkcja daty i godziny Zasilanie: 2 baterie AAA 1,5V Oszczędność baterii - funkcja wyłączania się po 1 minucie 1 - nieskomplikowany pomiar - przy pomocy jednego przycisku 2 - Wykrywanie Arytmi i - Wykrywanie objawów arytmii serca 3 - Wykrywanie Nadciśnienia - klasyfikacja poziomu ciśnienia krwi wg.

Światową Organizacji Zdrowia 1 - DO POMIARÓW W PODRÓŻY 2 - DO POMIARÓW W DOMU 3 - DO POMIARÓW W GABINECIE LEKARSKIM Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I artykułÓW BIOBÓJCZYCH.

OROMED ORO-168 jest to całkowicie samoczynny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i genialnie nadaje się do realizowania powszednich pomiarów.

obszerny ekran usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

dodatkowo wbudowana pamięć zezwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest nad wyraz komfortowe dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-168 jest mały i nieskomplikowany do przenoszenia co sprawia,rewelacyjnie pasuje do użytkowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z wykorzystaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w trafnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz ORO-168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. Dane technologiczne: w całości automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i szczególnie staranny pomiar lokalizuje objawy arytmii serca (IHB) wsk...