OROMED ORO-BP SMART promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem OROMED ORO-BP SMART oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
ORO-MED Ciśnieniomierz nadgarstkowy Oro-BPSmart
74.00
Zadowolenie.pl
Ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-BP SMART OROMED
74.89
Sferis.pl
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-BP Smart
74.90
Media Expert
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-BP Smart
74.90
ELECTRO.pl
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-BP Smart
74.90
Avans.pl
Ciśnieniomierz nadgarstkowy OROMED ORO-BPSMART
74.99
Empik

Parametry

Producent:OROMED
Kategoria:Ciśnieniomierze

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Oromed Smart Arytmia Cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją wykrywania objawów arytmii serca i z dwoma niezależnymi kanałami pamięci ORO-BP SMART NAJWAŻNIEJSZE parametry: samoczynny, pomiar na nadgarstku Funkcja rozpoznawania arytmii serca (IHB) ekran cyfrowy przeciętna z wyników 3 ostatnich pomiarów produkt testowany klinicznie dokładność: +/- 3 mmHg Zakres pomiarowy ciśnienia: 40 - 230 mmHg Zakres pomiarowy tętna: 40 - 180 uderzeń/minutę Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg.

WHO Zapamiętuje 2 x 120 ostatnich wyników Mankiet kanon (12,5 – 21,5 cm) Funkcja daty i godziny Zasilanie: 2 baterie AAA - 1,5V Oszczędność baterii - funkcja wyłączania się po 1 minucie wyjątkowo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci ORO-BP SMARTOROMED ORO-BP SMART jest to w pełni samoczynny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i wyśmienicie pasuje do wykonywania rutynowych pomiarów. Czytelny ekran usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego, a także tętna po zakończeniu każdego pomiaru.Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie maksymalnie 2 x 120 ostatnich wyników pomiarów co jest bardzo komfortowe dla 2 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-BP SMART jest niewielki i przystępny do przenoszenia co sprawia,genialnie nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia wykonywane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników ochrony zdrowia z zastosowaniem klasycznego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki.

Ciśnieniomierz ORO-BP SMART jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJACałkowicie automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku przy pomocy jednego przyciskuFunkcja rozpoznawania arytmii sercaWyświetlacz LCDTechnologia Fuzzy Logic gwarantująca najdokładniejszy pomiarTechnologia pompowania mankietu zapewnia najniższe ciśnienie, by dokonać pomiaru nie uciskając zbyt mocno ręki.dokładność: +/- 3 mmHgUniwersalny mankiet na nadgarstek od 12,5 cm do 21,5 cm obwodu.Zakres pomiarowy ciśnienia: 40 - 230 mmHgZakres pomiarowy tętna: 40 - 180 uderzeń na minutęWskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg.

WHO (World Health Organization) Światowa organizacja zdrowiaZapamiętuje 2 x 120 ostatnich wyników pomiaru wraz z datą i godzinąFunkcja daty i godzinyMankiet kanon (12,5 – 21,5 cm)Zasilanie: 2 baterie "AAA"wykonany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CEOszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucieSKŁAD ZESTAWUCiśnieniomierz nadgarstkowyMankiet kanon (12,5-21,5 cm)2 baterie "AAA"Instrukcja obsługi w języku polskim