Tech-Med TMA-200 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tech-Med TMA-200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tech-Med TMA-200 (B)
99.00
RTV EURO AGD
Tech-Med TMA-200 (B)
99.00
OleOle!

Parametry

Producent:TechMed
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru nadgarstek
Automatyczne pompowanie tak
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
Sposób pomiaru oscylometryczny

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-200 (B) -najwyższa staranność, wiarygodność, wygoda pomiaru -wyjątkowo wielki, nowy, niebieski wyświetlacz LCD -technologia pomiaru podczas pompowania mankietu -technika DPDA gwarantująca najdokładniejszy pomiar -wyszukane i wytrzymałe etui Skład zestawu -ciśnieniomierz z mankietem nadgarstkowym -etui -2 baterie "AAA" -dzienniczek pomiarów -instrukcja obsługi w języku polskim Szczególną uwagę podczas pomiaru, ciśnieniomierzem nadgarstkowym, należy zwrócić na położenie mankietu względem serca.

Musi znajdować się na tej samej wysokości. Jest to bardzo ważne gdyż bezpośrednio wpływa na wynik. Zbyt wysoko uniesiona ręka zaniża wartość pomiaru a opuszczona zawyża. TMA-200 (B) jest to w pełni samoczynny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i idealnie pasuje do realizowania codziennych pomiarów. Pokaźny ekran ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

na dodatek wbudowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 60 ostatnich wyników pomiarów co jest niezwykle wygodne dla użytkownika, który chce regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie. Ciśnieniomierz nadgarstkowy TMA-200 (B) jest niewiele znaczący i prosty do przenoszenia co powoduje,nieprzeciętnie pasuje do wykorzystywania w domu i w podróży.

Pomiary ciśnienia wykonywane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z użyciem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową. Pod warunkiem dokonywania pomiaru w stosownej pozycji ciała i ręki.

Ciśnieniomierz TMA-200 (B) jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. Funkcja samoczynnego wyłączania obniża zużycie baterii. -prędki i wyjątkowo precyzyjny pomiar -całkowicie automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku -stylowe i wytrzymałe etui -wykrywa objawy arytmii serca (IHB) -wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO -nowy, niebieski, znaczny wyświetlacz cyfrowy pokazujący czytelne wyniki.

gwarantujący odczyt wyników w każdych warunkach -obwód nadgarstka 13,5 cm - 19.5 cm -pamięć: 60 ostatnich wyników -funkcja wykrywania ruchu ciała która pozwala likwidować niewłaściwe pomiary -technologia DPDA zapewniająca najdokładniejszy pomiar -technologia G3MWI zagwarantuje szybszy i wygodniejszy pomiar (ucisk ograniczony do minimum) -zakres pomiarowy: 30 - 280 mmHg -funkcja daty i godziny -skrupulatność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% -zasilanie: 2 baterie "AAA" 1,5V -oszczędność baterii - aparat automatycznie wyłącza się po 1 minucie -produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, CE