ciśnieniomierz naramienny next 6 marki Vitammy promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem ciśnieniomierz naramienny next 6 marki Vitammy oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Vitammy Next 6
78.40
OleOle!
Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY Next 6
84.30
Empik
Vitammy Next 6
99.00
RTV EURO AGD
Ciśnieniomierz VITAMMY Next 6
101.81
Media Expert

Parametry

Producent:VITAMMY
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię

Opis

Pomiar w trakcie Pompowania - technika następnej generacji w NEXT 6NEXT 6 to ciśnieniomierz naramienny, który nad wyraz delikatnie, błyskawicznie i starannie zmierzy ciśnienie krwi, dzięki technologii pomiaru w trakcie pompowania, zwanej także pomiarem komfortowym.

Pomiar w trakcie pompowania realizowany jest w czasie, gdy urządzenie napełnia mankiet. Użytkownik odczuwa drobny ucisk, a jest wyraźnie bardziej delikatny i zauważalnie szybszy. Używanie tego ciśnieniomierza kojarzy nie kojarzy się z dyskomfortem.

znacznie przyjemniej jest kontrolować ciśnienie krwi z NEXT 6 z pomiarem podczas pompowania aniżeli ciśnieniomierzem starszej generacji.6 ciśnieniomierz na szóstkęNEXT 6 z kompletnej kolekcji NEXTz technologią następnej generacji: Inflation Measurement (Pomiaru podczas Pompowania)Usiądź, zrelaksuj się i posłuchajKomunikaty głosowe w języku polskim to najmocniej czytelny przekaz najważniejszych informacji o Twoim ciśnienieniu krwiiRelaksująca muzyka w trakcie pomiaru - nasz sposób na wyciszenie i zwiększenie precyzji odczytu.Funkcje diagnostyczne, które powiększają wiarygodność zastosowań.

Wykrywanie nieregularnego rytmu serca (m.in. Arytmii)Uśrednianie ostatnich 3 wyników pomiarówInterpretacja wyniku pomiaru według wytycznych WHOMniej fałszywych wyników, nerwów i straconego czasu.wyposażony w progresywną sygnalizację prawidłowego założenia mankietu i sygnalizację poruszenia podczas pomiaru, które mogą mieć wpływ na dobry wynik.Wysoki kanon mankietu - możesz to poczućMankiet o podwyższonym standardzie produkowany z tworzyw najwyższej jakości: zagwarantuje poczucie większego komfortu, zwiększa wygodę wykorzystywania dzięki łatwiejszemu zapinaniu i rozpinaniu, jest trwały i dłużej zachowuje swoje parametry.

22-40 cm = Uniwersalny mankiet o obfitym zakresie regulacji. Poprawny dobór wymiaru mankietu to kolejny czynnik posiadający wpływ na rzetelność pomiar. Mankiet 22-40 cm jest nadzwyczajny dla większości użytkowników.znaczny, czytelny wyświetlacz, kontrastowyEkran z podświetleniem o wysokiej rozdzielczości (HD).

szerokie kontrastujące cyfry, znaki i ikony - w każdych warunkach łatwe do odczytania dane.użyteczne, ekologiczne i powszechneDzięki możliwości zasilania przez gniazdo USB oszczędzasz i postępujesz naturalnie, zyskując zdrowie.

z całą pewnością masz już ładowarkę ze złączem USB-C.dużo miejsca na wspólne dbanie o zdrowie. 2 tory pamięci po 120 wyników. Stawiamy na trwałośćAkrylowa warstwa ochronna ekranu i panelu sterującego chroni przed zarysowaniami i czynnikami zewnętrznymi.

Możesz z satysfakcją korzystać ze swego ciśnieniomierza każdego dnia.Certyfikowana wiarygodność - Twój doktor to lubiNext (1, 3, 5, 6, 7) to certyfikowane urządzenie medyczne mające atest CE (certyfikat Zgodności) wydany poprzez autoryzowaną jednostkę notyfikowaną EU: TUV SUD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MUNCHEN, NIEMCY.Zaznaj spokoju, używając ciśnieniomierza zgodne z szeregiem wymagań dotyczących wiarygodności pomiaru (badania kliniczne), wytrzymałości za zakłócenia elektromagnetyczne, bezpieczeństwa użytkowania, poprawnego oznakowania produktu, itp.linia ciśnieniomierzy Vitammy NextWybierz swój nowy, wyśmienicie dopasowany ciśnieniomierz z najszczególniej kompletnej kolekcji VITAMMY NEXT Vitammy NEXT 6 naramienny ciśnieniomierz elektroniczny, który przyda się w każdym domu.

Vitammy Next 6 ma szereg przydatnych funkcji usprawniających skrupulatny pomiar ciśnienia w domu bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. Potrzeba kontrolowania ciśnienia każdego dnia ułatwia dbanie o siebie w każdym wieku.

Mierzenie ciśnienia jest jednym z składników dbania o dietę, witalność i zdrowie. Pomiar ciśnienia jest dokonywany przy pomocy metody oscylometrycznej, która polega na badaniu zmian ciśnienia wywołanych w pompowanym mankietem pomiarowym.

W pomiarze nad wyraz ważne jest adekwatne założenie mankietu co istotnie ułatwione jest wz Vitammy Next 6 i wykrywaniem pozycji mankietu. Ciśnieniomierz podkreśla się wykrywaniem arytmii i interpretacją wyników co jest ułatwieniem przy pomiarach u osób z schorzeniami.

Pamięć i czytelny ekran że pomiar będzie rutynowym nawykiem a nie obowiązkiem. Zestaw posiada: ciśnieniomierz, mankiet/rękaw pomiarowy, etui do przechowywania, 3 baterie AAA, instrukcję z gwarancją.

To urządzenie zostało wykonane zgodnie z europejskimi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Kompatybilność elektromagnetyczna: Urządzenie spełnia oczekiwania normy międzynarodowej IEC60601-1-2.SKU: TOW015245Kod EAN: 5901793642109BLOZ 7: 9099789Grupa produktów: Ciśnieniomierze naramienneIHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca): YesPomiar przy pompowaniu: YesIlość w opakowaniu: 1 szt.wariant ciśnieniomierza: samoczynnyMiejsce pomiaru: ramięMankiet: 22 - 40 cmRozmiar mankietu: 22-40Pamięć urządzenia: 2 x 120Skład zestawu: ciśnieniomierz, mankiet/rękaw pomiarowy, etui do przechowywania, 3 baterie AA, instrukcję z gwarancjąZakres pomiaru: 0 - 280 mmHgZakres pomiaru tętna: 40 -180 uderzeń / minAutomatyczne wyłączenie: YesDokładność wyodrębnionia ciśnienia: 3 mmHgDokładność wyznaczonia tętna: 5%rodzaj baterii/zasilacza: 3 baterie AAFunkcje:: samoczynne wyłączenie, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca), Komunikaty głosowe, Kontrola prawidłowego założenia mankietuRodzaj wyświetlacza: Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCDStawka podatku: VAT 8%...