Vitammy ciśnieniomierz naramienny NEXT 7 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Vitammy ciśnieniomierz naramienny NEXT 7 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 92.77 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Vitammy Next 7
92.77
OleOle!
Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY Next 7
99.75
Empik
Vitammy Next 7
109.00
RTV EURO AGD
Ciśnieniomierz VITAMMY Next 7
109.00
Media Expert

Parametry

Producent:VITAMMY
Kategoria:Ciśnieniomierze
Miejsce pomiaru ramię

Opis

VITAMMY NEXT 7 to najszczególniej progresywny model kolekcji NEXTCiśnieniomierz NEXT 7 podkreśla się nowoczesnym designem i wyjątkowymi rozwiązaniami użytkowymi rozszerzającymi komfort i wygodę użytkownika - otrzymał za to prestiżową nagrodę IF DESIGN AWARD 2020.oferuje szeroką gamę funkcji, co czyni go najistotniej kompleksowym urządzeniem w gamie spełniającym większość wymagań, które mu postawisz.Pomiar podczas Pompowania - technologia następnej generacji w NEXT 7Next 7 to ciśnieniomierz naramienny, który nad wyraz delikatnie, błyskawicznie i precyzyjnie zmierzy ciśnienie krwi, dzięki technologii pomiaru podczas pompowania, zwanej także pomiarem wygodnym.

Pomiar podczas pompowania wykonywany jest w czasie, gdy urządzenie napełnia mankiet. Mierząc, odczuwasz niepokaźny ucisk, a pomiar jest wyraźnie bardziej delikatny i zauważalnie szybszy. Użytkowanie tego ciśnieniomierza nie kojarzy się z dyskomfortem.

istotnie przyjemniej jest kontrolować ciśnienie krwi z NEXT 7 niżeli ciśnieniomierzem starszej generacji.Mniej fałszywych wyników, nerwów i straconego czasu.zaopatrzony w zaawansowaną sygnalizację korzystnego założenia mankietu, a także sygnalizację poruszenia podczas pomiaru, które mogą posiadać wpływ na prawidłowy wynik.Innowacja, która zdobyła uznanieVitammy Next 7 (model C02) zdobył lubianą nagrodę IF Design Award 2020Usiądź, zrelaksuj się i posłuchajOtworzyliśmy ‘okno’’, by komunikaty głosowe, które slyszysz, były jeszcze wyraźniejsze.

Komunikaty głosowe w języku polskim to najszczególniej czytelny przekaz najważniejszych danych o Twoim ciśnienieniu krwi.Relaksująca muzyka w trakcie pomiaru - nasz sposób na wyciszenie i powiększenie precyzji odczytu.Funkcje, których Ci trzeba - są gotowe!Funkcje diagnostyczne, które rozszerzają wiarygodność zastosowań.Wykrywanie nieregularnego rytmu serca (m.in.

arytmii)Uśrednianie ostatnich 3 wyników pomiarówInterpretacja wyniku pomiaru według wytycznych WHOTo nie tylko schowek, to kompletna koncepcja Ciśnieniomierz Vitammy Next 7 ze stojakiem i zintegrowanym schowkiem na mankiet.

Pragmatyzm i wygoda. Zmyślnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkowania. Ciśnieniomierz Next 7 ze stojakiem i mankietem ukrytym w użytecznym schowku nieprzeciętnie wpisuje się w każde wnętrze - to innowacyjny przedmiot użytkowy.

Kompaktowy i lekki. Gromadzi się w rąk i w kieszeni - jeśli musisz wyjść z domu, łatwo zabierzesz go ze sobą.poręczne, naturalne i powszechneDzięki możliwości zasilania poprzez gniazdo USB oszczędzasz i postępujesz organicznie, zyskując zdrowie.

bez wątpienia masz już ładowarkę ze złączem USB-C. Jeśli chcesz używać baterii, Ci potrzeba ich tylko trzech (3 x AA). W tym urządzeniu możesz stosować akumulatorki do wielokrotnego ładowania.45° najbardziej wygodny kąt widzenia 45° to najlepszy kąt odbicia światła z ekranu ciśnieniomierza, dzięki temu sprawdzanie wyniku pomiaru jest wygodne a liczba niepotrzebnych refleksów zminimalizowanaDobrze widoczny z 360° kolorowy ekran, znaczny ekran i duże, wyraźne cyfry, wielki kąt widzenia - widoczność 360°.

Przydatny dla osób starszych, z pogarszającym się wzrokiemEkran o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście. Akrylowa powłoka ochronna.wykrzywiona na krawędziach, akrylowa, soczewkowa pokrywa ekranu i panelu sterującego.

nadzwyczajnie przezroczysta przejrzystość i 93% przepuszczalności światła. 2,5 mm grubości. Broni przed zarysowaniami i czynnikami zewnętrznymi. To także możliwość niekłopotliwego czyszczenia ekranu bez obaw.

Możesz z satysfakcją korzystać ze swego ciśnieniomierza każdego dnia.Bezpieczny i trwały ciśnieniomierz Vitammy Next 7Matowe, szlachetne wykończenie gwarantuje komfortowy dotyk i uniemożliwia ślizganiu. Obudowa wykonana z tworzywa ABS, które nie jest toksyczne dla środowiska.

Cztery bariery ochronne: zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie nadprądowe, zabezpieczenie antyprzepięciowe i zabezpieczenie przed skutkami odwrotnego założenia baterii pomagają uczynić ciśnieniomierz istotnie bezpiecznym i trwałym podczas stosowania.Certyfikowana wiarygodność - Twój doktor to lubiNext (1, 3, 5, 6, 7) to certyfikowane urządzenie medyczne mające certyfikat CE (atest Zgodności) wydany poprzez autoryzowaną jednostkę notyfikowaną EU: TUV SUD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MUNCHEN, NIEMCY.Zaznaj spokoju, używając ciśnieniomierza zgodne z szeregiem wymagań dotyczących wiarygodności pomiaru (badania kliniczne), wytrzymałości za zakłócenia elektromagnetyczne, bezpieczeństwa wykorzystywania, dobrego oznakowania artykułu, itp.Wysoki kanon mankietu - możesz to poczućMankiet o podwyższonym standardzie wykonany z materiałów najwyższej jakości: gwarantuje poczucie pokaźniejszego komfortu, rozszerza wygodę używania dzięki łatwiejszemu spinaniu i rozpinaniu, jest trwały i dłużej zachowuje swoje właściwości.

22-40 cm = Uniwersalny mankiet o dużym zakresie regulacji. Poprawny dobór rozmiaru mankietu to kolejny czynnik mający wpływ na rzetelność pomiar. Mankiet 22-40 cm jest znakomity dla większości użytkowników.kolekcja ciśnieniomierzy Vitammy NextWybierz swój nowy, wspaniale przypasowany ciśnieniomierz z najszczególniej kompletnej linii VITAMMY NEXT Vitammy Next 7 naramienny ciśnieniomierz elektroniczny, który przyda się w każdym domu.

Vitammy Next 7 ma szereg przydatnych funkcji ułatwiających precyzyjny pomiar ciśnienia w domu bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim. Potrzeba kontrolowania ciśnienia każdego dnia upraszcza dbanie o siebie w każdym wieku.

Mierzenie ciśnienia jest jednym z składników dbania o dietę, witalność i zdrowie. Pomiar ciśnienia jest dokonywany za pomocą metody oscylometrycznej, która polega na badaniu zmian ciśnienia wywołanych w pompowanym mankietem pomiarowym.

prędki i delikatny dzięki technice pomiaru podczas pompowania. Z mankietem o podwyższonym standardzie. Podświetlany wyświetlacz o powiększonym kontraście. Z akrylową szybką ochronną. Wykrywanie arytmii. Wykrywanie pozycji mankietu.

Komunikaty głosowe w języku polskim z relaksującą muzyką. Poręczne zasilanie USB. Interpretacja wyników według WHO. Uniwersalny mankiet 22-40 cm o podwyższonym standardzie. Pamięć dla 2 użytkowników (2x120).

Średnia 3 ostatnich wyników. To urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Kompatybilność elektromagnetyczna: Urządzenie spełnia oczekiwania normy międzynarodowej IEC60601-1-2.SKU: TOW015246Kod EAN: 5901793642079BLOZ 7: 9099766Grupa produktów: Ciśnieniomierze naramienneIHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca): YesPomiar przy pompowaniu: YesIlość w opakowaniu: 1 szt.wariant ciśnieniomierza: samoczynnyMiejsce pomiaru: ramięMankiet: o podwyższonym standardzieRozmiar mankietu: 22-40Pamięć urządzenia: 2 x 120Skład zestawu: ciśnieniomierz, mankiet o podwyższonym standardzie 22-40cm, podstawka ze schowkiem na mankiet, aksamitne etui ochronne, instrukcja obsługi, 3 baterie AAZakres pomiaru: Sys: 60-260 mmHg; Dia: 40-199 mmHgZakres pomiaru tętna: 40 -180 uderzeń / minAutomatyczne wyłączenie: YesDokładność wskazania ciśnienia: 3 mmHgDokładność wyróznionia tętna: 5%rodzaj baterii/zasilacza: 3 baterie AAFunkcje:: automatyczne wyłączenie, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca), Komunikaty głosowe, Kontrola poziomu zużycia bateriiStawka podatku: VAT 8%...