Motocykl mini cross 10 niebieski [2022] marki Zipp promocja 2024

Cena3570.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Promotocykle.pl

Parametry

Producent:zipp
Kategoria:Cross

Opis

Zipp Mini Cross 10" to naturalny krok w kierunku rozpoczęcia przygód z motocyklami. Dzięki jego rozmiarom mogą na nim jeździć dzieci od 6 do 10 roku życia, które na przykład są za niskie, by wsiąść na Zipp Mini Cross 14".

przychylna i progresywna budowa sprawiają, iż motocykl jest prosty w obsłudze i nieskomplikowany do opanowania, a twoje dziecko będzie zachwycone jego możliwościami. Solidny i innowacyjny Silnik o objętości 110 cm3 kreuje maksymalną moc na poziomie 7,4 KM, co przy masie zaledwie 54 kg powoduje, że motocykl łatwo przyspiesza w terenie.

Dzięki chłodzeniu powietrzem Mini Cross 10" jest przychylny w eksploatacji. Jednostopniowa skrzynia oraz elektryczny starter powodują, że jazda jest dziecinnie prosta i można się skupić na szlifowaniu techniki.

Zbiornik paliwa ma objętość 4 litrów, co wystarczy na kilka godzin korzystnej zabawy. Bezpieczeństwo przeważnie w trakcie jazdy najważniejsze jest bezpieczeństwo, a to zapewniają hydrauliczny hamulec tarczowy z przodu i mechaniczny hamulec bębnowy zainstalowany z tyłu.

Silnik jest od spodu osłonięty uzupełniającą płytą, która broni go przed uszkodzeniami. Sporych rozmiarów osłona wydechu i schowanie tłumika pod tylną owiewką zapewniają osłonę przed przypadkowym poparzeniem od nagrzanych elementów układu wydechowego.

To wszystko powoduje, iż Zipp Mini Cross 10" jest niebywale bezpieczny dla twojego dziecka. Wygoda i fason Siedzisko motocykla wyprofilowane jest tak, żeby dziecko miało jak najkorzystniejszą pozycję i nie przesuwało się do tyłu.

obfita i wysoka kierownica zapewnia całkowitą kontrolę nad sytuacją. Wysoki błotnik z przodu nie tylko korzystnie wygląda, ale też broni przed błotem i zapewnia przedniej oponie prawidłowe warunki do oczyszczenia z brudu spośród kostek.

Całość uzupełniają atrakcyjne grafiki, dzięki którym twoje dziecko pokocha swojego crossa i z przyjemnością będzie na niego wsiadać. Wybrane modele można kupić online, z dostawą do domu.