Motocykl ZIPP MINI CROSS 10 zielony [2022] promocja 2024

Cena3570.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Promotocykle.pl

Parametry

Producent:zipp
Kategoria:Cross

Opis

Zipp Mini Cross 10" to naturalny krok w kierunku rozpoczęcia przygód z motocyklami. Dzięki jego rozmiarom mogą na nim jeździć dzieci od 6 do 10 roku życia, które na przykład są za niskie, aby wsiąść na Zipp Mini Cross 14".

przyjazna i postępowa konstrukcja sprawiają, iż motocykl jest prosty w obsłudze i nieskomplikowany do opanowania, a twoje dziecko będzie zachwycone jego możliwościami. Solidny i postępowy Silnik o objętości 110 cm3 wytwarza maksymalną moc na poziomie 7,4 KM, co przy masie zaledwie 54 kg sprawia, iż motocykl łatwo przyspiesza w terenie.

Dzięki chłodzeniu powietrzem Mini Cross 10" jest przychylny w eksploatacji. Jednostopniowa skrzynia, a także elektryczny starter powodują, iż jazda jest dziecinnie prosta i można się skupić na szlifowaniu techniki.

Zbiornik paliwa ma objętość 4 litrów, co wystarczy na kilka godzin korzystnej zabawy. Bezpieczeństwo z reguły podczas jazdy najważniejsze jest bezpieczeństwo, a to gwarantują hydrauliczny hamulec tarczowy z przodu i mechaniczny hamulec bębnowy zainstalowany z tyłu.

Silnik jest od spodu osłonięty uzupełniającą płytą, która chroni go przed uszkodzeniami. Pokaźnych wymiarów osłona wydechu, a także schowanie tłumika pod tylną owiewką zapewniają osłonę przed przypadkowym poparzeniem od nagrzanych komponentów układu wydechowego.

To wszystko powoduje, iż Zipp Mini Cross 10" jest niezwykle bezpieczny dla twojego dziecka. Wygoda i styl Siedzisko motocykla wyprofilowane jest tak, żeby dziecko miało jak najlepszą pozycję i nie przesuwało się do tyłu.

pokaźna i wysoka kierownica gwarantuje pełną kontrolę nad sytuacją. Wysoki błotnik z przodu nie tylko poprawnie wygląda, ale też broni przed błotem i zagwarantuje przedniej oponie korzystne warunki do oczyszczenia z brudu spomiędzy kostek.

Całość uzupełniają ciekawe grafiki, dzięki którym twoje dziecko pokocha swego crossa i z przyjemnością będzie na niego wsiadać. Wybrane modele można nabyć online, z dostawą do domu.