Blaupunkt EKG501 promocja 2020

Cena108.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 1850 W
Wysokość 15 cm
Szerokość 24 cm
Kolor czarny, niebieski, biały

Opis

EKG501 CZAJNIK SZKLANY

Czajnik elektryczny to dziś nie tylko sprzęt kuchenny, to także produkt pierwszej , a także komponent wyposażenia wnętrza, dlatego też użytkownicy coraz wyżej stawiają producentom poprzeczkę dotyczącą funkcjonalności, jak i wyglądu urządzenia.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie powyższe wymagania spełnia czajnik EKG501WH producenta Blaupunkt o mocy 2200W i pojemności 1,7l (min. 0,5l). Dzięki użytecznemu uchwytowi, obrotowej podstawce, ukrytej w płaskim dnie grzałce, a także przyciskowi samoczynnie otwierającemu pokrywę, urządzenie to jest nad wyraz komfortowe w rutynowym używaniu. Użytkownik nie musi się także obawiać o to, iż zapomni o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik samoczynnie wyłączy się po zagotowaniu wody.
na dodatek zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kontroler Otter, w który został wyposażony czajnik, gwarantuje bezpieczeństwo używania. Czajnik, aby być jeszcze bardziej funkcjonalnym, rewelacyjnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, wskaźnik poziomu wody, który pozwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla.

MNIEJ OSADU
EKG501WH został wytworzony ze szkła borowo-krzemowego, dzięki czemu zwiększoną wytrzymałość grzejną i mechaniczną. Materiał ten jest także mniej podatny na odkładnie się osadów, co bez dwóch zdań docenią użytkownicy, którzy mają każdego dnia do czynienia z twardą wodą, z której przygotowują swoje gorące napoje. Zaimplementowany filtr wapienny dodatkowo dba o to, aby osad nie dostał się do naszego kubka. Na pewno to udogodnienie doceni każda gospodyni domowa.

progresywnY WYGLĄD
Niebieskie podświetlenie LED widoczne od razu po włączeniu czajnika, które ładnie wygląda stanowczo w ciemnym pomieszczeniu, jego wytworny szklany korpus ze stalowymi elementami dekoratywnymi i białymi, popularnymi dodatkami, z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom dbającym
o postępowy wystrój wnętrza.EAN: 5901750501180
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT EKG501WH
rodzaj: Elektryczny
Moc: 2200 W
objętość: 1.7 l
Materiał: Szkło
Bezpieczeństwo: - automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kontrola temperatury: Nie
Funkcje: Obrotowa podstawa
Kolor: biały
rozmiary: 215 x 158 x 241 mm
Waga: 0.98 kg
Pozostałe właściwości: tworzony ze szkła borowokrzemowego (o powiększonej odporności grzewczej i mechanicznej, mniej podatnego na odkładanie się osadów)