Czajnik bezprzewodowy GRAEF model WK61 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Czajnik bezprzewodowy GRAEF model WK61 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Czajnik elektryczny GRAEF WK 61
269.00
Empik
Czajnik GRAEF WK 61
269.00
Media Expert

Parametry

Producent:Graef
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2000 W
Kolor srebrny, biały

Opis

Pokrywa otwiera się po naciśnięciu przycisku Wyłącznik z lampką kontrolną samoczynne wyłączenie po zakończeniu gotowania Wyłącznik Lift-off odcinający zasilanie, kiedy czajnik jest podnoszony w trakcie cyklu gotowania urządzenie wyłączy się. Wskaźnik poziomu napełnienia Wyjmowany filtr wapienny
dane techniczne:
- wymiary: 230 x 147 x 255 mm
- zasilanie: 230 V
- moc: 2150 W
- pojemność: 1,5 litra
- automatyczny wyłącznik
- pokrywa otwierana przyciskiem
- podstawa zasilająca obrotowa
Od ponad 50 lat producent rodzinna GRAEF jest symbolem wysokiej jakości towarów "Made in Germany" zorientowanych na użytkownika. Produkty AGD są dobrze znane i uwielbiane na całym świecie za ich wyjątkową jakość wykonania, trwałość i wzornictwo. W 1967 roku producent wprowadziła na rynek pierwsze elektryczne, wielozadaniowe krajalnice o konstrukcji metalowej. Od tego czasu za marką GRAEF stoją szczególnie funkcjonalne i niezniszczalne krajalnice i inne urządzenia kuchenne.