Czajnik BRAUN WK3100WH PurEase (8021098773166) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Czajnik BRAUN WK3100WH PurEase (8021098773166) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Braun WK3100WH 1,7l 2200W
119.99
OleOle!
Braun WK3100WH 1,7l 2200W
129.90
RTV EURO AGD
Czajnik elektryczny Braun WK 3100 BK czarny
139.00
Maxelektro.pl
Czajnik elektryczny Braun WK 3100 WH biały
139.00
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor czarny, biały

Opis

Czajnik elektryczny Braun PurEase WK3100 Elektryczny czajnik Braun PurEase WK3100 łączy funkcjonalność i łatwość codziennej obsługi z lekkim, stylowym i kunsztownym wzornictwem. Smukła, delikatnie profilowana linia, widoczny wskaźnik poziomu wody,przystępne przyciski, a także drobna waga sprawiają, że jest nie tylko wygodny w obsłudze, ale stanowi także ozdobę każdej kuchni.

wyekwipowany w konkretny, 2200-watowy silnik, a także potężną płytę grzejną ze stali nierdzewnej, zapewnia prędkie i równomierne gotowanie wody, aby zaparzenie filiżanki ulubionej kawy lub kubka aromatycznej herbaty zajęło tylko chwilę.

Zdejmowana pokrywa czajnika i znaczny otwór u jego nasady usprawniają napełnianie go wodą prosto z kranu i czyszczenie urządzenia we wnętrzu. Obfita objętość – 1,7 L, pozwala przygotować gorące napoje dla całej rodziny lub gości, a ergonomiczny wskaźnik poziomu wody umożliwia kontrolowanie ilości gotowanego płynu.

styl i ekologia każdego dnia Czajnik, który jest podstawowym wyposażeniem każdego domu powinien być prędki, wygodny w użyciu i bezawaryjny. Modele Braun są ponadto stylowe, atrakcyjnie prezentując się na kuchennym blacie oraz naturalne, dzięki systemowi prędkiego gotowania.

Zagotowanie 200 ml wody trwa tylko 45 sekund, dzięki temu przygotowanie kawy, herbaty i innych gorących napojów zajmie mniej czasu niżeli kiedykolwiek i pozwala oszczędzać energię elektryczną. Poręczny wskaźnik jednej filiżanki upraszcza odmierzenie wody np.

na pierwszą, poranną kawę. Gwarancja funkcjonalności wyprodukowana ze stali nierdzewnej, płyta cieplna gotuje wodę momentalnie i równomiernie. Obrotowa podstawa 360°, dzięki której można postawić dzbanek z każdej strony, upraszcza korzystanie z czajnika jednocześnie osobom praworęcznym, jak i leworęcznym.

pojemność aż 1,7 litra pozwala przygotować dość filiżanek herbaty dla całej rodziny. Wygoda i bezpieczeństwo Czajnik Braun PurEase jest istotnie komfortowy w codziennym używaniu. Spory otwór u nasady urządzenia usprawnia napełnienie go wodą prosto z kranu, a funkcjonalna pokrywa – klapka pozwala otwierać urządzenie przy użyciu jednej ręki.

Model korzystnie widoczne przyciski włączania i wyłączania. Oba sąprzystępne, a dzięki 3-stopniowemu systemowi bezpieczeństwa, wyłącza się samoczynnie kiedy: woda się gotuje, pokrywa jest otwarta, czajnik jest zdejmowany z podstawy albo nie ma w nim wody.

Materiały, z którego został wytworzony są wolne od BPA, dzięki temu jest w pełni bezpieczny w zetknięciu z produktami spożywczymi. Prosta konserwacja i bezpieczeństwo wykorzystywania Także czyszczenie urządzenia jest intuicyjne i proste.

Wyjmowany i skuteczny, siatkowy filtr antywapienny zatrzymuje drobiny kamienia w środku czajnika, a dzięki systemowi prostego demontażu można go z lekkością wyjmować i przepłukać w wodzie. Także przechowywanie urządzenia jest wyjątkowo wygodne.

Czajnik użyteczny schowek na zwinięcie kabla, dzięki c...