czajnik elektryczny 50's style chrom promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem czajnik elektryczny 50's style chrom oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 849.15 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Czajnik elektryczny SMEG 50's Style KLF04SSEU chrom
849.15
Empik
czajnik elektryczny 50's style chrom
919.00
FabrykaForm.pl
czajnik elektryczny z regulacją temperatury 50's style chrom
999.00
FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Smeg
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2400 W
Kolor srebrny

Opis

Czajnik z regulacją temperatury 50's Retro Style: Czajnik Smeg Retro 50s to modne i przepięknie wykonane urządzenie, nawiązujące stylistycznie do amerykańskiego wzornictwa z lat 50tych ubiegłego wieku.

Obłe krzywizny, obszerne ilości lśniących powierzchni i odcień zapewnią niezwykłe doznania estetyczne. Pokrywa wyprodukowana została z lakierowanej stali a podstawa oraz uchwyt zyskały pokrycie chromowe.

Uchwyt uruchamiający czajnik, a także wylewkę produkowano ze szlachetnej stali nierdzewnej. Dzięki przyciskowi regulacji temperatury możesz ustalić próg grzania na minimum 50, a maksimum 100C. Jeśli woda osiągnie pożądaną temperaturę, urządzenie samoczynnie się wyłączy.

Podobnie stanie się w sytuacji, kiedy w codziennym pośpiechu nastawisz pusty czajnik. Nie musisz martwić się o własne bezpieczeństwo ani kondycję swojego urządzenia czajnik SMEG ma miękko otwierającą się pokrywkę oraz wyjmowany, wapienny filtr z nierdzewnej stali, a części cieplne pozostają w pełni ukryte.

Przemyślany design pozwala obracać czajnik na jego podstawie o całe 360. Specjalne nóżki przeciwpoślizgowe gwarantują stabilizację, a przycisk Keep warm pomaga utrzymać wodę w wysokiej temperaturze i poczekać z obsłużeniem gości na trafny moment.