Eta 1587 90000 promocja 2020

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Eta
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor czarny

Opis

Designowy czajnik ze stali nierdzewnej Isabela ETA158790000 z elegancką obudową z wysokim połyskiem jest wspaniałym dodatkiem do progresywnych kuchni. Można nabyć w widocznym kolorze czarnym, jak na dodatek delikatnym kolorze białym.

Ekspert od parzenia kawy i herbaty
Miłośnicy herbaty albo kawy wyjątkowo docenią dostosowywanie temperatury w trakcie gotowania ich ulubionego gorącego napoju. Wiemy bowiem, że do parzenia herbaty zielonej, białej, czarnej albo ziołowej i do rozmaitych typów kawy, potrzeba adekwatnej temperatury wody, by osiągnąć jak najmocniej urozmaicony smak. A właśnie z czajnikiem ETA Isabela możesz delektować się pełną gamą smaku swej kawy i herbaty.

Mamusiom ułatwi choćby pracę z przygotowania mleka dla niemowląt i kaszek dla dzieci. Przygotuje rewelacyjną temperaturę wody do natychmiastowego jedzenia kaszki. Nie musisz martwić się, że Twoje kruszynki poparzą sobie języczki.
Ogrzewanie wody jest nad wyraz szybkie, a przy użyciu funkcji KEEP WARM masz wodę o żądanej temperaturze jeszcze przez kilka minut.

Potrójny system bezpieczeństwa
Czajnik ma potrójny system bezpieczeństwa, który aktywuje kontrolkę bezpieczeństwa podczas przegrzania, gdy czajnik jest pusty lub nie go na podstawie. Z łatwością otwiera się dzięki przyciskowi na uchwycie. Ma sygnalizację świetlną i dźwiękową działania, automatyczny system wyłączenia, znak wodny do sprawdzenia napełnienia czajnika wodą i wyświetlacz LCD do wyświetlenia aktualnej temperatury wody.

Przy zakupie można ponadto uzyskać przedłużoną gwarancję na złącze na 3 lata.