Eta 2100 90000 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Eta 2100 90000 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 131.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-67%
ETA czajnik ELA 8598 90070
131.00
Mall.pl
Blender kielichowy ETA Vital Blend Mini 210090000
301.63
ELECTRO.pl
ETA VITAL BLEND MINI 210090000
399.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Eta
Kategoria:Czajniki elektryczne
Kolor czarny

Opis

Vital Blend MINI stanie się twoim genialnym kumplem do treningu.
idealnie rozmiksuje rozmaite bezkompromisowce. Rezultatem będzie potem delikatne smoothie pełne witamin i włókniny. Dla prawdziwych sportowców zmiksuje wyśmienite drinki proteinowe. Z taką energią będziesz podawać te najlepsze wyczyny.

Vital Blend Mini producenta ETA nie jest tylko wysokoobrotowym mikserem stołowym, lecz wielofunkcyjnym pomocnikiem, który miksuje, miesza, tnie, rozdrabnia lód, pomoże z przygotowaniem lodów, farszów, maseł orzeszkowych a jest typowo specjalistą do smoothies owocowych i warzywnych – w dzisiejszych czasach tak ulubionych zdrowych napojów. Jest perfekcyjny także do przygotowania wyżywienia RAW.

Dzięki ponadstandardowym wysokim obrotom nawet 28 000 za minutę i wysokiej mocy 1500 W rozmiksuje zupełnie na gładko i tak twarde bezkompromisowce jakimi są buraki czerwone albo orzeszki ziemne w ciągu kilku sekund. Z powodu krótkiego czasu miksowania Vital Blend Mini nadaje się perfekcyjnie do przygotowania surowego wyżywienia RAW. Specjalny sześcioramienny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej BlendeX potrafi się rozkręcić zdumiewającą prędkością 420 km/h. Jest to rzeczywista formuła wśród odbiorników kuchennych. Prędkość sobie regulujesz sam przy pomocy kółka regulacyjnego. Oczywiście nie brakuje wyłącznik pulsowy.

Proste i bezpieczne stosowanie Naczynie o obszerności 2 l wykonane jest z bardzo opornego Tritanu – bezpiecznego materiału (BPA free), który został pierwotnie rozwinięty do celów lekarskich. Nie absorbuje zapachów ani smaku artykułów spożywczych.

Wieko uszczelniające zapewnia, iż wszystkie ascetycznce pozostaną we wnętrzu a z powodu zdejmowalnego naczynia pomiarowego można dodawać ingrediencje i w trakcie miksowania. W porównaniu z normalnymi mikserami stołowymi jest Vital Blend Mini zaopatrzony w ergonomiczny ubijak, z powodu którego można ascetycznce docisnąć na nóż, by doszło do ich wyśmienitego i równomiernego rozmiksowania.
Czyszczenie jest naprawdę proste starczy napełnić naczynie wodą z środkiem czyszczącym, włączyć i przepłukać. Nóż ze stali nierdzewnej jest dodatkowo odejmowany, więc nie zostaną pod nim żadne ascetycznce.

Dla każdego, kto zamierza zdrowo żyć Vital Blend Mini znajdzie sobie miejsce w każdym gospodarstwie domowym,wyjątkowo go ocenią ci, którzy żyją aktywnym życiem a zdrowie im nie jest obojętne. Dzięki skrajnej ilości obrotów rozmiksuje owoce i warzywa tak, iż ciało jest w stanie o sporo lepiej absorbować włókninę, chlorofil, minerały i antyoksydanty, które zwalniają się tylko przy procesie tego mechanicznego (wysokoobrotowego) miksowania. Vital Blend Mini poradzi sobie i z tzw. Twardą włókniną, którą zawierają nacie z warzyw korzennych, które normalnie nie nadają się do spożycia, przy tym zawierają pokaźne ilości wysokiej jakości substancji odżywczych. W odróżnieniu od sokowirówki przerobi i skórki i rdzenie niektórych owoców, które są także nad wyraz bogate na substancje odżywcze.

Rozmiksuje więcej aniżeli tylko owoce i warzywa Vital Blend MINI nadaje się doskonale do przygotowania delikatnych mlek roślinnych (na przykład z płatków owsianych, orzeszków lub kokosu, migdałów lub ryżu). Ocenią to stanowczo ludzie, którzy mają nietolerancję laktozy lub alergię na białko mleczne a nie mogą pić mleka pochodzenia zwierzęcego. Śniadaniówki dla dzieci są sprawą oczywistą.

Szybką dawkę energii w postaci smoothie owocowego lub warzywnego, wzbogaconego o proszek proteinowy, orzeszki, młody jęczmień, nasionka chia lub płatki owsiane możesz sobie pozwolić przed jakąkolwiek aktywnością fizyczną. Zjedz je sobie spokojnie na śniadanie lub drugie śniadanie. Rewelacyjnie zasyci. W Vital Blend MINI można w ciągu kilku chwil przygotować i ciekłe ciasta do naleśników lub wafli. Wieczór możesz sobie uprzyjemnić orzeźwiającym koktajlem lub kremowymi lodami. Vital Blend Mini nie straci się bezdyskusyjnie w żadnym gospodarstwie domowym. Tylko uważaj, jego stosowanie jest mocno nawykowe!

ETA na ten produkt w udziela dopełniającą przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
W pakowaniu znajduje się książka pełna inspiracji i receptur zdRAWě (zdrowo)? hRAWě (zabawnie)!.