ETA 2100 90000 promocja 2020

Cena347.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:ETA
Kategoria:Blendery
Kolor brązowy, czarny

Opis

innowacyjny czajnik ze stali nierdzewnej Ela
nowoczesny czajnik Ela ze stali rdzoodpornej o pojemności 1,7 litrów z mocą pobieraną 2100 W stanie się obfitym pomocnikiem w twojej kuchni.

Czajnik Ela ma elegancko ukształtowany dziobek i wyjątkowy i gustowny design czajnika. Skryta grzałka pod prostym dnem ze stali nierdzewnej z powodu swojej praktyczności zezwala na łatwą konserwację.
Jest wyposażony automatycznym systemem wyłączania przy osiągnięciu punktu wrzenia. W celu obszerniejszego bezpieczeństwa użytkowników jest ten stylowy czajnik zaopatrzony w podwójny system bezpieczeństwa gwarantujący aktywację bezpiecznika w razie ryzyka przegrzania albo w razie pracy jałowej czajnika.

Jak na to
Obsługa czajnika jest bardzo prosta. Starczy napełnić wodą, założyć lekko do podstawki, do której atrakcyjnie wejdzie z powodu środkowego złącza STRIX. Potem tylko starczy nacisnąć dźwignię.
Dzięki przeźroczystemu wieku i stylowemu podświetleniu poziomowskazu do sygnalizacji włączonego stanu czajnika, możesz z łatwością rozeznać aktualny stan poziomu wody.

Ukrywa w sobie także przestrzeń w podstawce, służącą do przechowywania przewodu zasilającego umożliwiającą regulację jego długości. Zapobiegniesz tak niepotrzebnie długiemu lub zbyt niedługiemu kablu, według odległości twojego gniazdka.

Konserwacja czajnika jest naprawdę przystępna. Z zewnętrznej strony można go po prostu umyć a to z powodu zaokrąglonych idostępnych części. Wewnętrzna konserwacja jest także dopasowana do łatwej manipulacji. Przy mocnym zanieczyszczeniu można wyjąć i wypłukać sitko filtracyjne z możliwością omywania zapobiegające kamieniu wodnemu.

ETA na ten towar proponuje przedłużoną gwarancję 3 lata na złącze. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .