Lafe CEG006 promocja 2021

Cena101.65
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Naviall4you

Parametry

Producent:Lafe
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.8 l
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor srebrny, czarny

Opis

Czajnik elektryczny z zaparzaczem CEG006

Czajnik elektryczny LAFE CEG006 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki szklanemu dzbankowi o obszerności 1,8l, model ten pozwala na jednoczesne przygotowanie ok. 6-7 kubków napoju. Postępowy kontroler, współpracujący z podstawą ze stykiem 360 stopni samoczynnie wyłącza urządzenie po zagotowaniu wody. Kontroler posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem czajnika przy wielokrotnym gotowaniu, a także samoczynnie wyłączy czajnik, jeśli włączymy go bez wody.

Model CEG006 wyekwipowany został we wskaźnik poziomu wody i filtr wody, który zatrzymuje drobinki kamienia powstające w procesie gotowania. Czajnik jest przystępny w użyciu, zaś mocy 2200W wpływa na jego wysoką skuteczność.
wytwarzany został z wysokiej klasy tworzyw a wnętrze zostało wyposażone w niebieskie podświetlenie które włącza się przy rozpoczęciu gotowania a wyłącza po jego zakończeniu.

Czajnik CEG006 również filtr do parzenia herbaty. Dzięki niemu w przypadku zapotrzebowania przygotowania całego dzbanka herbaty można ją przygotować bezpośrednio w czajniku. Filtr jest łatwo wyjmowany łatwo go umyć.EAN: 5907512856925
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: LAFCZA45410
rodzaj: Elektryczny
Moc: 2200 W
pojemność: 1.8 l
Materiał: Szkło
Bezpieczeństwo: - samoczynne wyłaczenie po zagotowaniu wody- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika
Kontrola temperatury: Nie
Funkcje: Podświetlenie w trakcie gotowania
Kolor: czarny