Morphy Richards 100109 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Morphy Richards 100109 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Morphy Richards Evoke Pyramid 100109
249.00
OleOle!
Morphy Richards Evoke Pyramid 100109
379.00
RTV EURO AGD
MORPHY RICHARDS Evoke Biały 100109
379.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 3000 W
Kolor biały

Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i niezawodną funkcjonalnością to nowa propozycja producenta Morphy Richards zamknięta w nowej kolekcji czajników i tosterów z linii Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują szykownego, a także designerskiego czajnika, by odświeżyć wnętrze swej kuchni. Oryginalny zarys czajnika to połączenie stylu retro z progresywnym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

wygodna rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa ułatwiają korzystanie z czajnika. Wytworzony jest z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, która zagwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik oznajmia o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie rewelacyjnie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku bardzo korzystny. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik samoczynnie wyłącza się po zagotowaniu wody.producent Morphy Richards produkuje śladowe urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i poręcznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną pozwalają na oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest nad wyraz popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej towar.informacje techniczne: - objętość czajnika: 1,5 l - Moc 2,2 kW - Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna - Bezprzewodowa podstawa obrotowa w czarnym kolorze - Ukryty grzejny - Zabezpieczenie przed przegrzaniem - Wyjmowany filtr antyosadowy - posiada schowek przewodu - Podświetlany przycisk on/off - Filtr antywapiennyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancjąWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl