Morphy Richards 102005 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Morphy Richards 102005 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 369.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Czajnik MORPHY RICHARDS 102005 Accents Biały
369.00
ELECTRO.pl
MORPHY RICHARDS New Accents Biały 102005
379.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.02 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor biały

Opis

Czajnik elektryczny Morphy Richards White Accents Pyramid. Kolor: biały. Czajnik Accents Pyramid to połączenie konwencjonalnego wyglądu, szyku i elegancji z progresywnymi rozwiązaniami technicznymi. Urządzenie produkowane z najwyższej jakości, rdzoodpornej stali szlachetnej 18/10, cechującej się wyjątkową trwałością i niepodatnością na korozję, i jest materiałem niewrażliwym na działanie kwasów zawartych w potrawach czy w środkach czyszczących.

Czajnik wyekwipowany w wyjmowany, łatwy do czyszczenia filtr uniemożliwiający wapnieniu wnętrza naczynia. Wygodna rączka i wyprofilowany dzióbek pozostały tak zaprojektowane, by ograniczyć rozchlapywanie podczas przelewania zawartości, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i ambitnego wzornictwa.

Czajnik jest wyekwipowany w genialnie dobraną stalową pokrywkę z nieznacznym krągłym uchwytem. Przykrywka jest na tyle znaczna,pozwala na bezproblemowe nalewanie wody i czyszczenie wnętrza czajnika. Pojemność 1,5 l Moc 2200,0 W Ukryty grzewczy Wyjmowany, łatwy do czyszczenia filtr antywapienny Zabezpieczenie przed przegrzaniem Wskaźnik poziomu wody automatyczne wyłączanie Obrotowa Podstawa 360° Funkcja samoczynnego zatrzymywania pary Podświetlany włącznik