Morphy Richards 104401 promocja 2021

Cena219.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa nie
Moc grzałki 2200 W
Kolor brązowy

Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY marki MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i niezawodną funkcjonalnością to nowa propozycja producenta Morphy Richards zamknięta w nowej linii czajników i tosterów z kolekcji Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują gustownego, a także designerskiego czajnika, żeby odświeżyć wnętrze swej kuchni. Oryginalny kształt czajnika to połączenie stylu retro z innowacyjnym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa upraszczają korzystanie z czajnika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik powiadamia o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie wyśmienicie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku nad wyraz prawidłowy. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik samoczynnie wyłącza się po zagotowaniu wody.producent Morphy Richards produkuje niewiele znaczące urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości pań - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu, a także odciążenie z powszednich obowiązków.

marka pochodzi z obszernej Brytanii, gdzie jest niezwykle lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej artykuł.dane technologiczne:- objętość czajnika: 1,5 l- Moc 2,2 kW- Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna- Bezprzewodowa podstawa obrotowa w brązowym kolorze- Ukryty grzewczy- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Wyjmowany filtr antyosadowy- posiada schowek przewodu- Podświetlany przycisk on/off- Filtr antywapienny- Wskaźnik poziomu wodyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl