Morphy Richards 104402 promocja 2021

Cena219.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne

Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY marki MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i bezusterkową funkcjonalnością to nowa sugestia firmy Morphy Richards zamknięta w nowej linii czajników i tosterów z serii Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują stylowego, a także designerskiego czajnika, by odświeżyć wnętrze swojej kuchni. Oryginalny kształt czajnika to połączenie stylu retro z innowacyjnym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa ułatwiają korzystanie z czajnika. Wytworzony jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zagwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik sygnalizuje o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie wspaniale oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku nad wyraz korzystny. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.firma Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i użytecznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną zezwalają na oszczędność czasu i odciążenie z powszednich obowiązków.

producent pochodzi z wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej towar.dane technologiczne:- objętość czajnika: 1,5 l- Moc 2,2 kW- Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna- Bezprzewodowa podstawa obrotowa- Ukryty grzejny- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Wyjmowany filtr antyosadowy- gromadzi schowek przewodu- Podświetlany przycisk on/off- Filtr antywapienny- Wskaźnik poziomu wodyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl