Morphy Richards 104403 promocja 2021

Cena229.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne

Opis

Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w niezrównanie niskich cenach. Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj! Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i niezawodną funkcjonalnością to nowa sugestia producenta Morphy Richards zamknięta w nowej linii czajników i tosterów z linii Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują wyszukanego, a także designerskiego czajnika, aby odświeżyć wnętrze swej kuchni. Oryginalny zarys czajnika to połączenie stylu retro z progresywnym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa usprawniają korzystanie z czajnika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik oznajmia o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie doskonale oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku bardzo prawidłowy. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.marka Morphy Richards produkuje minimalne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu i odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z znacznej Brytanii, gdzie jest wyjątkowo lubiana i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.dane technologiczne:- pojemność czajnika: 1,5 l- Moc 2,2 kW- Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna- Bezprzewodowa podstawa obrotowa w platynowym kolorze- Ukryty grzejny- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Wyjmowany filtr antyosadowy- mieści schowek przewodu- Podświetlany przycisk on/off- Filtr antywapienny- Wskaźnik poziomu wodyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl