Morphy Richards 104409 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Morphy Richards 104409 oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 210.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Morphy Richards czajnik (niebieski)
210.00
OleOle!
Morphy Richards czajnik (niebieski)
219.00
RTV EURO AGD
Morphy Richards Evoke Jug 104409
249.00
OleOle!
MORPHY RICHARDS Evoke Jug Biały 104409
319.00
Neonet.pl
Morphy richards - evoke jug - czajnik elektryczny, stalowy
319.00
Barokko.pl
Morphy richards - evoke jug - czajnik elektryczny, biały
319.00
Barokko.pl
Morphy richards - evoke jug - czajnik elektryczny, czarny
319.00
Barokko.pl
Morphy richards - evoke jug - czajnik elektryczny, czerwony
319.00
Barokko.pl
Morphy Richards Evoke Jug 104409
319.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 3000 W
Wysokość 25 cm
Kolor biały, niebieski, szary, stalowy, czerwony, czarny, srebrny

Opis

Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w niesłychanie niskich cenach.Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i bezawaryjną funkcjonalnością to nowa sugestia marki Morphy Richards zamknięta w nowej kolekcji czajników i tosterów z kolekcji Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują stylowego, a także designerskiego czajnika, by odświeżyć wnętrze swojej kuchni. Oryginalny kształt czajnika to połączenie stylu retro z postępowym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa usprawniają korzystanie z czajnika. Wykonany jest z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, która gwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik powiadamia o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, iż woda zostanie nadzwyczajnie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku niezwykle dobry. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.firma Morphy Richards produkuje niepokaźne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezawaryjnym i ergonomicznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną pozwalają na oszczędność czasu, a także odciążenie z rutynowych obowiązków.

marka pochodzi z wielkiej Brytanii, gdzie jest wyjątkowo lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej produkt.informacje techniczne:- objętość czajnika: 1,5 l- Moc 2,2 kW- Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna- Bezprzewodowa podstawa obrotowa- Ukryty grzewczy- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Wyjmowany filtr antyosadowy- mieści schowek przewodu- Podświetlany przycisk on/off- Filtr antywapienny- Wskaźnik poziomu wodyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl