Sencor SWK 1590 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sencor SWK 1590 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sencor SWK 1590SS
239.00
OleOle!
Sencor SWK 1590SS
239.00
RTV EURO AGD
SENCOR SWK 1590SS
239.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Sencor
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 1500 W
Kolor srebrny

Opis

specyficzny design postępowe i inteligentne urządzenie. SENCOR SWK 1590SS to mocno wyprodukowany czajnik elektryczny. Nietuzinkowe rozwiązanie w postaci dzbanka z wysokiej jakości żaroodpornego szkła borokrzemowego, a także pokrywa ze stali nierdzewnej to uzupełniające walory tego czajnika.

To postępowe i inteligentne urządzenie, które świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Doskonały dla sympatyków herbat Czajnik posiada elektroniczną regulację temperatury z możliwością ustawienia jednego z 6 poziomów temperatury wody: 70, 75, 85, 90, 95 albo 100°C.

na dodatek SENCOR SWK 1590SS ma samoczynną funkcję utrzymywania temperatury dla różnych rodzajów herbaty zapewniając perfekcyjne warunki zaparzania i najlepszy osiągalny smak napoju. Czajnik posiada także wyjmowane sitko na herbatę ze stali nierdzewnej dla ingrediencji herbacianych i ziół, a także specjalne przyciski do przygotowania herbaty jednym wciśnięciem przycisku z możliwością wstępnego ustawienia temperatury i czasu ogrzewania dla naszych ulubionych rodzajów herbat.

niezwykle pojemny Czajnik SENCOR SWK 1590SS charakteryzuje się objętością 1,5-litra, a także mocą aż 1500 W. Dzięki czemu bezproblemowo przygotujesz w szybki i nieskomplikowany sposób wodę na gorące napoje choćby dla sześciu osób.

Czajnik grzewczy w postaci płaskiej grzałki płytkowej, a także jednostajną obrotową podstawę 360° STRIX. Bezpieczny w wykorzystywaniu Czajnik elektryczny SENCOR SWK 1590SS innowacyjny kontroler zintegrowany z podstawą.

kontroluje on temperaturę gotowania wody i samoczynnie wyłącza czajnik po osiągnięciu ustawionej temperatury, lecz także w przypadku zdjęciu z podstawy. Czajnik wyłączy się automatycznie w chwili jeśli włączymy go bez wody.

w dodatku rękojeść pozostała wyprodukowana z tworzywa i pozostaje chłodna w dotyku....