wk 3415 marki Severin promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem wk 3415 marki Severin oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Severin WK 3415
189.99
OleOle!
Severin WK 3415
199.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Severin
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor czarny, srebrny

Opis

Skróć czas gotowania dzięki dużej mocy czajnika. Moc w tym modelu wynosi 2400 W. Pamiętaj, że wyższa moc zapewnia szybsze zagotowanie wody. Nie gotuj wody na zapas. Gotuj tylko tyle wody, ile w danej chwili potrzebujesz.

dzięki temu zaoszczędzasz czas i pieniądze. Masz dużą rodzinę? Wybierz czajnik, który umożliwi Ci zagotowanie pokaźniejszej ilości wody na raz. Ten model ma pojemność 1 l, dzięki temu przygotuje wodę dla wszystkich domowników.

Wybierz pojemny czajnik genialny dla obszerniejszej rodziny. Płaska grzałka płytowa zezwala na zagotowanie nawet niewielkiej ilości wody. Jest ona także łatwiejsza w czyszczeniu - kamień osadza się na niej wyraźnie mniej niżeli na grzałce spiralnej.

Dzięki szklanej obudowie czajnik będzie prezentował się elegancko w każdej kuchni. Szklany czajnik jestfunkcjonalny - już z daleka widać ile wody znajduje się w środku. Odstawiając czajnik na podstawę nie musisz zastanawiać się, w jakim położeniu powinien się on znajdować.

Obrotowa podstawa umożliwia postawienie czajnika w dowolnym kierunku. Włączyłeś czajnik i zapomniałeś o tym? Nie martw się, automatyczny wyłącznik zakończy proces gotowania, gdy woda osiągnie właściwą temperaturę.

dzięki czemu unikniesz wygotowania się wody i spalenia grzałki. Lampka kontrolna informuje o pracy czajnika. Samoczynnie włącza się w momencie uruchomienia czajnika i wyłącza po zagotowaniu wody. Dzięki lampce kontrolnej wystarczy jeden rzut oka na urządzenie, aby zobaczyć czy jest włączone....