Herbata zielona jasmine dragon pearls, 75 g marki Whittard of chelsea promocja 2023

Cena83.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Whittard of Chelsea
Kategoria:Czarna herbata
Rodzaj sypana

Opis

Specjalność prowincji Fujian w Chinach, są to ręcznie zwijane perły najdelikatniejszej, nasyconej jaśminem swobodnej zielonej herbaty.tworzono je z niezwykłą wprawą, zwijając ręcznie najmłodsze liście zielonej herbaty i nakładając na nie do sześciu razy świeże kwiaty jaśminu, gotowe do wchłonięcia ich aromatycznego olejku, gdy pąki zaczynają się otwierać o zmierzchu.

Perłowe liście rozwijają się jak kwiaty podczas naparu, stwarzając przepiękny, lekki i aromatyczny napar, który z każdym parzeniem uwalnia warstwy smaku.Przekonasz się, że jest to znakomita herbata sypana, którą można się cieszyć poprzez cały dzień.

Spróbuj zaparzyć świeży dzbanek jako środek oczyszczający podniebienie po kolacji!- Pochodzenie: Chiny- rodzaj herbaty: Zielona- ilość porcji (stosując 1 łyżeczkę/ 2 g na filiżankę): 75 g = 37 filiżanekSkładniki: zielona herbata.

trafna dla wegetarian i wegan.Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od silnego światła i zapachów. Po otwarciu przechowywać w szczelnym pojemniku.