Dolfin the art of blending Czekolada dolfin z gruszką i prażonymi migdałami 70g promocja 2022

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Dolfin The Art Of Blending
Kategoria:Czekolady i bombonierki

Opis

szykowna czekolada deserowa, która zniewala niebanalnym smakiem. Dodatek gruszki i prażonych migdałów wyśmienicie współgra z goryczą kakao. Dzięki gruszce czekolada nabiera lekkości, a prażone migdały nadają jej subtelny, orzechowy zapach. Prawdziwy cukierniczy rarytas.

Dlaczego belgijska czekolada uważana jest przez wielu za najlepszą na świecie? Decyduje o tym nie tylko najwyższa jakość ziaren kakaowca, którego używa się do jej wyrobu. Belgijska czekolada to zwykle szczególnie długa, bogata i barwna tradycja oraz działająca w służbie tej tradycji technika.

Cukiernikom spod znaku Dolfin od dziesięcioleci przyświeca jeden i ten sam cel: harmonijne połączenie naturalnych, autentycznych i organicznych składników z rewelacyjną masą czekoladową. Owoce, przyprawy, zioła, kwiaty, zróżnicowane orzechy oraz inne słodkości - te i inne dodatki pozwalają nadać czekoladzie nowy, niemal nieprzeciętny wcześniej smak, akcentując równocześnie wszystkie jej mocne strony.

Dolfin czerpie z tradycji i natury, lecz stawia też na nowoczesność. Wzbogacona oryginalnymi dodatkami czekolada ma smakować tak, jak nigdy wcześniej, ma być inspirująca, zaskakująca i cudownie pyszna - a przy tym zawierać ma jak najmniej tłuszczu i cukru.

Daj się porwać wyobraźni cukierników Dolfin i rozpocznij prawdziwą przygodę ze światem czekolady!