Amazon Kindle Oasis 2 promocja 2021

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Amazon
Kategoria:Czytniki e-booków

Opis

Kindle Oasis 2 generacji wyekwipowany został w duży 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi. Dzięki wielkiemu ekranowi Kindle Oasis wyświetla do 30% więcej słów na stronę. Zapewnia rewelacyjną widoczność ekranu, choćby w bezpośrednim świetle słonecznym.Korzyści:Największy ekran Carta o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1680 na 1264 pikseliWysoka rozdzielczość wyświetlacza (300 ppi) przekłada się na laserową ostrość tekstuEkran dotykowy imitujący papier umożliwia wygodną lekturę bez odblasków, choćby w pełnym słońcuOdporność na wodę IPX88 GB pamięci wewnętrznej na całą bibliotekę e-bookówCienka i lekka, poręczna konstrukcjaz asygnowanymi przyciskami zmiany strony i podświetleniem, dzięki temu możesz czytać jeszcze wygodniej przez niemało godzinErgonomiczna konstrukcja przesuwa środek ciężkości do dłoni, dzięki czemu jestidealny do czytania jedną rękąDuży wyświetlacz 7 cali o wysokiej rozdzielczości 300PPIDzięki doskonałemu 7-calowemu ekranowi czytnik Kindle Oasis 2 gwarantuje żywe i wierne obrazy twoich książek, nawet gdy znajdujesz się na zewnątrz.

W bezpośrednim świetle słońca, czytnik zachowuje kontrast i jasność, aby zapewnić nieprzeciętną widoczność ekranu. W przeciwieństwie do tabletów i telefonów, Kindle Oasis nie rozprasza Cię za pomocą mediów społecznościowych, e-maili i wiadomości tekstowych.Tekst jak w klasycznej książceWyświetlany tekst jest tak rewelacyjny, iż wygląda niemal jednakowo jak wydrukowany na kartce papieru.

dostępna czcionka, taka jak Bookerly, została ręcznie dostrojona piksel po pikselu, by uzyskać maksymalną czytelność. Dodatkowo adaptacyjne podświetlenie samoczynnie dopasowuje jasność wyświetlacza w zależności od otoczenia – nieważne czy jesteś w słabo oświetlonym pomieszczeniu, czy na zewnątrz w pełnym słońcu – ekran za każdym razem będzie trafnie podświetlony.Czytaj gdzie chceszNigdy więcej przemoczonych stron z Kindle Oasis, który jest wytrzymały na wodę zgodnie z normą IPX8.

Według zapewnień producenta wytrzymuje zanurzenie do dwóch metrów w słodkiej wodzie poprzez maksymalnie 60 minut.Zaprojektowany dla wygodyKinda Oasis z niezwykle cienką obudową 3,4 mm, został zaopatrzony w niepodatne szkło ochronne i tył ze szczotkowanego aluminium.

wyśmienity,zabrać go ze sobą gdziekolwiek się udasz. Poręczny zarys przesuwa środek ciężkościi, żeby czytnik perfekcyjnie leżał w ręce. Strony zmieniasz przy pomocy wyświetlacza dotykowego albo specjalnych przycisków....