Amazon Kindle Oasis 2 promocja 2020

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Amazon
Kategoria:Czytniki e-booków

Opis

Kindle Oasis 2 generacji wyekwipowany pozostał w znaczny 7-calowy ekran o rozdzielczości 300 ppi. Dzięki dużemu ekranowi Kindle Oasis wyświetla do 30% więcej słów na stronę. Zagwarantuje perfekcyjną widoczność ekranu, choćby w bezpośrednim świetle słonecznym.Korzyści:Największy ekran Carta o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1680 na 1264 pikseliWysoka rozdzielczość wyświetlacza (300 ppi) przekłada się na laserową ostrość tekstuEkran dotykowy imitujący papier pozwala na komfortową lekturę bez odblasków, choćby w pełnym słońcuOdporność na wodę IPX88 GB pamięci wewnętrznej na całą bibliotekę e-bookówCienka i lekka, poręczna kompozycjaz asygnowanymi przyciskami zmiany strony i podświetleniem, dzięki czemu możesz czytać jeszcze komfortowoj poprzez mnóstwo godzinErgonomiczna kompozycja przesuwa środek ciężkości do rąk, dzięki czemu jestidealny do czytania jedną rękąDuży ekran 7 cali o wysokiej rozdzielczości 300PPIDzięki doskonałemu 7-calowemu ekranowi czytnik Kindle Oasis 2 gwarantuje żywe i wierne obrazy twoich książek, choćby gdy znajdujesz się na zewnątrz.

W bezpośrednim świetle słońca, czytnik zachowuje kontrast i jasność, by zapewnić świetną widoczność ekranu. W przeciwieństwie do tabletów i telefonów, Kindle Oasis nie rozprasza Cię za pomocą mediów społecznościowych, e-maili i wiadomości tekstowych.Tekst jak w tradycyjnej książceWyświetlany tekst jest tak świetny, iż wygląda niemal równie jak wydrukowany na kartce papieru.

przystępna czcionka, taka jak Bookerly, została ręcznie dostrojona piksel po pikselu, aby uzyskać maksymalną czytelność. Na dodatek adaptacyjne podświetlenie samoczynnie dopasowuje jasność wyświetlacza w zależności od otoczenia – nieważne czy jesteś w słabo oświetlonym pomieszczeniu, czy na zewnątrz w pełnym słońcu – ekran zawsze będzie odpowiednio podświetlony.Czytaj gdzie chceszNigdy więcej przemoczonych stron z Kindle Oasis, który jest niepodatny na wodę zgodnie z normą IPX8.

Według zapewnień producenta wytrzymuje zanurzenie do dwóch metrów w słodkiej wodzie przez maksymalnie 60 minut.Zaprojektowany dla wygodyKinda Oasis z wyjątkowo cienką obudową 3,4 mm, pozostał wyposażony w odporne szkło ochronne i tył ze szczotkowanego aluminium.

rewelacyjny,zabrać go ze sobą gdziekolwiek się udasz. Praktyczny zarys przesuwa środek ciężkościi, aby czytnik świetnie leżał w ręce. Strony zmieniasz przy pomocy wyświetlacza dotykowego albo specjalnych przycisków.