Pocketbook 632 Touch HD 3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Pocketbook 632 Touch HD 3 oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Pocketbook 632 Touch HD 3 (spicy copper)
679.00
RTV EURO AGD
-8%
Czytnik E-Booków POCKETBOOK Touch HD 3 (632) Szary
679.00
ELECTRO.pl
-8%
Pocketbook 632 Touch HD 3 (szary)
679.00
OleOle!
Czytnik E-Booków POCKETBOOK Touch HD 3 (632) Brązowy
689.00
Media Expert
Czytnik E-Booków POCKETBOOK Touch HD 3 (632) Brązowy
689.00
ELECTRO.pl
Pocketbook 632 Touch HD 3 (spicy copper)
689.00
OleOle!
PocketBook czytnik e-booków 632 Touch HD 3, Metallic Grey, 16 GB
735.00
Mall.pl
Czytnik E-Booków POCKETBOOK Touch HD 3 (632) Szary
739.00
Media Expert
Pocketbook 632 Touch HD 3 (szary)
739.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:PocketBook
Kategoria:Czytniki e-booków
Przekątna ekranu 6 "
Pojemność pamięci 16 GB
Rozdzielczość 1072 × 1448
Technologia wyświetlacza E-Ink

Opis

PocketBook Touch HD 3 to wodoszczelny czytnik ebooków, który zapewnia wysokiej klasy kontrast i wspaniałą wyrazistość tekstów, dzięki 6-calowemu ekranowi o najwyższej rozdzielczości. Dodatkowo będzie znakomitym towarzyszem wieczornej lektury, dzięki podświetleniu SMARTlight.

metaliczna obudowa PocketBook Touch HD 3 w połączeniu z progresywnymi technologiami i wytrzymałymi materiałami buduje wzorzec atrakcyjna i funkcjonalności. Obsługa czytnika realna jest zarówno za pośrednictwem przycisków fizycznych, jak i dotykowego ekranu.

ekran o najwyższej realnej rozdzielczości 300 dpi sprawi, że bez trudu dostrzeżesz każdy detal. Możesz cieszyć się nim równocześnie za dnia, jak i wieczorem, dzięki podświetleniu z technologią SMARTlight, które zadba o Twój wzrok.

Z PocketBook Touch HD 3 możesz zapomnieć o kompromisach. Za sprawą wodoszczelności HZO Protection IPX7, która pozwoli Ci na zanurzenie urządzenia do 1 metra głębokości poprzez 30 minut. Najnowszemu Touch HD 3 niestraszne są nadmorskie wakacje, mżawka, a choćby kąpiel.

Masz dość noszenia ciężkich książek? Z PocketBook Touch HD 3 możesz posiadać ich przy sobie ile chcesz, a ciągle będą ważyć 155 gram. Na dodatek czytnik zmieści się do każdej kieszeni i plecaka, ponieważ jego rozmiary to zaledwie 161,3 x 108 x 8 mm.

Płynne działanie i wykonywanie kilku zadań równocześnie, to bezdyskusyjnie konkretne strony najnowszego PocketBooka z linii Touch HD. Ebooki wczytują się niemalże natychmiastowo, a strony prawie same się przewracają.

Wszystko to, dzięki pamięci RAM 512 MB, a także lepszemu procesorowi dwurdzeniowemu 1 GHz. Technologia SMARTlight zezwala na manipulacje temperaturą podświetlenia, dzięki czemu możesz czytać o każdej porze dnia i nocy, minimalnie obciążając wzrok.

Funkcja ta zezwala na dostosowanie ekranu od charakterystycznej bieli po ciepłe tonacje, sprzyjające wieczornej lekturze. Na PocketBook Touch HD 3 bez trudu włączysz zarówno audiobooki, jak i MP3. Możesz je odtwarzać za pośrednictwem Bluetooth oraz przez słuchawki po podpięciu adaptera, dołączonego w zestawie.

Poza tym, dzięki opcji audio możesz także korzystać z syntezatora mowy Text-to-Speech. Możesz dopasowywać wyświetlacz do swych potrzeb, ponieważ czytnik wyposażono w akcelerometr. Dopełniającą wygodę gwarantuje sensor zamykania okładki, który powoduje, że PocketBook zostaje samoczynnie uśpiony.

PocketBook Touch HD 3, to czytnik wysokiej klasy, który spełni oczekiwania choćby najistotniej wymagających e-czytelników, dzięki rewelacyjnym parametrom technicznym i najnowszym technologiom. Zagwarantuje wszystkie podstawowe funkcje do wygodnego czytania, a także te bardziej elitarne, takie jak wodoszczelność, technologia SMARTlight, czy obsługa plików audio....