Pocketbook InkPad 3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Pocketbook InkPad 3 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 939.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Pocketbook InkPad 3 (czarny)
939.00
OleOle!
-6%
Pocketbook InkPad 3
939.00
OleOle!
Pocketbook InkPad 3
949.00
RTV EURO AGD
Czytnik E-Booków POCKETBOOK Inkpad 3 Ciemnobrązowy
949.00
Media Expert
PocketBook czytnik e-booków 740 Inkpad 3, Black
999.00
Mall.pl
Pocketbook InkPad 3 (czarny)
999.00
RTV EURO AGD
Czytnik E-Booków POCKETBOOK InkPad 3
999.00
Media Expert

Parametry

Producent:PocketBook
Kategoria:Czytniki e-booków
Przekątna ekranu 7.8 "
Pojemność pamięci 8 GB
Rozdzielczość 1404 x 1872
Technologia wyświetlacza E-Ink

Opis

Nowy PocketBook InkPad 3 został wykonany, żeby zapewnić miłośnikom czytania najwyższy komfort i doskonałe doznania z lektury. Wydajny procesor, zoptymalizowany system operacyjny, najkorzystniejszy dostępny wyświetlacz E Ink Carta™ o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 300 DPI oraz komplet najnowocześniejszych funkcjonalności, pozostawiają zwykły papier w tyle.

InkPad 3 – elegancja i estetyka
PocketBook InkPad 3 przypadnie do gustu zwolennikom konwencjonalnej elegancji, jest mniejszy od swoich poprzedników i najlżejszy spomiędzy dostępnych obecnie modeli o tej przekątnej ekranu. Miłośnicy e-czytania docenią ergonomię urządzenia. Prosta obudowa z lekko zaokrąglonymi wierzchołkami harmonijnie łączy się z znacznym ekranem i krawędziami. Nowy Inkpad jest lekki i ergonomiczny, waży zaledwie 210 gramów, a wymiary 195 x 136,5 x 8 mm umożliwiają obsługę jedną ręką i jednoczesne czerpanie zalet z znacznego ekranu. Na szczególną uwagę zasługuje jeszcze żyroskop, który umożliwia automatyczną rotację tekstu, w zależności od ustawienia czytnika.

Tekst ostry jak brzytwa
świetna optymalizacja parametrów obudowy sprawia, że w trzeciej wersji uwielbianego już Inkpada, pierwsze skrzypce gra genialny ekran z interfacem dotykowym. Szybki i responsywny wyświetlacz został produkowany w oparciu o matrycę z największym zagęszczeniem pikseli jakie jest obecnie realne. Dzięki czemu rozdzielczość 300 DPI zapewnia obraz w najwyższej jakości, doskonałą czytelność najdrobniejszych szczegółów i nadzwyczajne odwzorowanie czcionek. Zasobność odcieni szarości i niezrównany kontrast technice e-ink Carta, pozwolą w pełni docenić wizualne walory ebooków. Dodatkowym atutem ekranu jest technologia SMARTlight, dzięki której czytany tekst i oświetlenie zewnętrzne wraz z podświetleniem czytnika, świetnie ze sobą współgrają, żeby nasz wzrok był narażony na jak najmniejsze zmęczenie.

PocketBook InkPad 3 to płynność działania
Nowy InkPad wyposażono w procesor Dual-Core 2 x 1GHz, wspomagany poprzez 1GB pamięci RAM oraz 8GB wewnętrznej pamięci flash. Czytanie ebooków będzie sprawiać prawdziwą przyjemność, a audiobooki będą się uruchamiać bez trudu. Instynktowny w obsłudze system operacyjny pomaga łatwo odkryć możliwości czytnika.

Czytnik z szerokimi perspektywami
PocketBook InkPad 3 odtwarza pliki audio, dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki w trakcie lektury lub odtwarzać audiobooki. Co więcej, funkcja Text-to-Speech zamienia e-book w słuchowisko, którym możesz się delektować niezależnie od formatu, w jakim jest zapisana e-książka. Masz większe ambicje? Skorzystaj z karty microSD, konta Dropbox lub licznych księgarni, które przez usługę Send-to-PocketBook zasilą twoje czytelnicze półki. Śmiało możesz sięgnąć po literaturę obcojęzyczną, wszak masz do dyspozycji słowniki Abbyy Lingvo®. A gdy na chwilę zechcesz wrócić do rzeczywistości, po prostu zamknij asygnowaną okładkę, a twój czytnik zapadnie w drzemkę i obudzi się natychmiast, gdy będziesz go potrzebować.

SMARTLight: kolor i moc podświetlenia tak jak uwielbiasz
podczas tworzenia InkPada 3 inżynierowie pamiętali o tych, którzy lubią czytać przed pójściem spać. Nowy funkcja pozwala na sprytną regulację barwy podświetlenia zgodnie z naturalnym biorytmem. InkPad 3 dba o nasz wzrok, przełączając podświetlenie na chłodną barwę światła rano, zaś wieczorem pozwala cieszyć się jego bursztynowym odcieniem. W ten sposób twój naturalny rytm biologiczny nie zostanie zachwiany, a ty masz możliwość zdefiniowania parametrów i nieograniczonej ilości profili podświetlenia, które najmocniej ci odpowiadają. SMARTlight to najlepsze wrażenia w trakcie czytania.

Czytnik dla wymagających
InkPad 3 to praktyczny i wytworny czytnik dla wymagających użytkowników. Gwarantuje dostęp do wszelkich najnowszych rozwiązań i technice jakie są przystępne w świecie e-czytelnictwa. Pokaźny ekran umożliwia czytanie wymagających PDF’ów, a smukła obudowa i wyśmienite właściwości technologiczne stawiają go w ścisłej czołówce najlepszych czytników ebooków jakie są dostępne na rynku.

>>> Opis czytnika na stronie producenta <<<


Razem z czytnikiem dostajesz od nas całkowicie gratis 700 ebooków w języku polskim!
Po zakupie można je pobrać ze strony: >>> http://www.pocketbook-reader.pl/ebooki <<<

Czytnik pochodzi od oficjalnego dystrybutora firmy Pocketbook w Polsce i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Nasza producent jest autoryzowanym sprzedawcą produktów producenta Pocketbook w Polsce.