TechniSat TerraBox T2 HD promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TechniSat TerraBox T2 HD oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
TECHNISAT TerraBox T2 DVB-T
99.00
Neonet.pl
Tuner TV TECHNISAT CE 4HD 0006/4927
99.70
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:TechniSat
Kategoria:Dekodery telewizji cyfrowej
Tuner DVB-T
Złącza USB, HDMI

Opis

TerraBox T2 HDto najnowszy multimedialny dekoder DVB-T/T2 HD do odbioru naziemnej TV cyfrowej. TerraBox T2 HD to kolejny ekspert w dziedzinie odbioru cyfrowej TV naziemnej w jakości SD i HD. Ten bardzo kompaktowy dekoder, dzięki wbudowanemu złączu HDMI pozwala na obsługę wysokich rozdzielczości Full-HD (1080p). Dodatkowo funkcjonalną przelotkę sygnału antenowego oraz złącze SPDiF. Za sprawą innowacyjnego wyjścia USB 2.0, dekoder zagwarantuje pełną funkcjonalność multimedialną, w tym nagrywanie (DVRready) i odtwarzanie niezliczonej ilości plików multimedialnych (MediaPlayer). MediaPlayer
  1. Obrazy: JPEG
  2. Muzyka: MP2, MP3
  3. Filmy: avi, xvid, vob, mov, mog, ts, mp4, mkv, 3gp, DIVX
  4. Dostęp z mobilnych dysków twardych i pendrive’ów

ponadto TechniSat TerraBox T2 HD, umożliwia jednoczesne nagrywanie i oglądanie dwóch rozmaitych programów dostępnych w ramach jednego multipleksu.
Telewizja i radio

Odbiór darmowych programów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)

HDTV

HDTV oznacza telewizję wysokiej rozdzielczości, która zagwarantuje doskonałą jakość obrazu. Technologia HDTV pozwala na odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi. Kontrast i kształty są demonstrujene z większą precyzją i w żywszych kolorach. Dodatkowo, poszerzony format obrazu programów HDTV lepiej odpowiada sposobowi postrzegania ludzkiego oka. Odtwarzany w tym formacie obraz buduje wrażenie bardziej zbliżonego do rzeczywistości.

DVRready

Funkcja pozwala na nagranie ulubionego filmu lub utworów muzycznych bezpośrednio na dyki zewnętrzne USB! namawiamy do skorzystania z możliwości funkcji Timeshift np. Odtwarzania programów z opóźnioniem czasowym. Polecamy dysk twardy USB 'TechniSat Streamstore24', który znajduje się w naszej ofercie. Przed zastosowaniem nośników informacji USB innych producentów, prosimy upewnić się u sprzedawcy, czy gwarantują ich bezproblemowe działanie.

Funkcja Timeshift

Ta wyjątkowo przydatna i modna funkcja pozwala na odtwarzanie programu już podczas jego nagrywania. Nagrywanie i odtwarzanie wykonywane są jednocześnie. Trwające nagranie może zostać w dowolnym momencie zatrzymane i odtworzone w innym momencie. Osiągalne jest także ponowne odtwarzanie wybranych scen i szybkie pomijanie nieistotnych fragmentów. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość rozpoczęcia odtwarzania lub jego zatrzymania i kontynuowania w dowolnie wybranym momencie.

HDMI (wyjście)

To skuteczne złącze zostało wykonane specjalnie do szybkiego i bezstratnego cyfrowego przekazu obrazów o wysokiej rozdzielczości i dźwięku przestrzennego. Choćby nowoczesna grafika i prędkie dynamiczne sceny są odtwarzane z zachowaniem najwyższej jakości. Poza imponującymi parametrami, połączenia HDMI charakteryzują się także dwukierunkowym przesyłem informacji.

Odtwarzanie MP3

Urządzenie ma funkcję odtwarzania muzyki i audiobooków w formacie MP3.

EPG

Elektroniczny informator o programach

Telewizja gratisowa

Służy do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T za pośrednictwem anteny.

artykuł
firma
EAN
4019588649279
technologiczne
Odtwarzanie z USB
Tak
Obraz
Funkcje
Tryb 4:3
Tryb 16:9
Złącza
1 x USB 2.0
Antenowe
Gniazdo F
Koaksjalne
Wejście LNB anteny satelitarnej
Wyjście HDMI
Wyposażenie dane podstawowe
Czarny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta