Braun 5880 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Braun 5880 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 327.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BRAUN Depilator Silk-épil 5 5/880 SensoSmart™, do użytku na mokro i sucho, 5 nasadek
327.00
Neonet.pl
SES 5/880 PUR Depilator BRAUN
327.00
MediaMarkt.pl
Depilator BRAUN 5-880 Silk-epil 5
327.00
Media Expert

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji pęsety
Nasadka masująca tak
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Kolor biały, fioletowy

Opis

Depilator Braun Silk-épil 5 SensoSmart™. Pierwszy inteligentny depilator na świecie. Nadzwyczajne prowadzenie przy mniejszej sile nacisku,wyeliminować jeszcze więcej włosków. Itaque earum rerum hic Depilatory Braun Silk-épil usuwają 4 razy krótsze włoski aniżeli wosk, dla efektu precyzyjnej depilacji jak w salonie kosmetycznym, lecz w zaciszu domowym.

Bez kłopotów, bez bałaganu, bez umawiania się na depilację woskiem! Pierwszy inteligentny depilator na świecie. Nowy depilator Braun Silk-épil 5 Starter Set zaopatrzony jest w nową technologię SensoSmart™, dzięki temu wyśmienicie pasuje dla pań, które po raz pierwszy sięgają po depilator.

postępowy, inteligentny detektor prowadzi Cię przez cały proces depilacji, aby zapewnić odpowiednią siłę nacisku na skórę, dzięki czemu unikasz użytkowania zbyt szerokiej siły. Czerwona lampka ostrzegawcza powiadamia, że naciskasz zbyt mocno i namawia do optymalizacji siły nacisku dla efektu przygładzonej i dokładnej depilacji.

Nowa technika SensoSmart™ – stań się ekspertem i usuwaj jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. Nasadka dla początkujących Łączy golenie z subtelną depilacją, zapewniając przyjemne wrażenia podczas pierwszej depilacji.

użytkowanie tej nasadki poprzez pierwsze 4 tygodnie pomoże Ci przyzwyczaić się do depilacji depilatorem. Technika Wet & Dry 100% wodoodporność zezwala na stosowanie w kąpieli albo pod prysznicem, podnosząc komfort depilacji.

Depilacja staje się w całości bezbolesna, dzięki regularnemu używaniu pod ciepłą wodą. Technika SensoSmart™ technika SensoSmart™ prowadzi Cię przez cały cykl depilacji, dzięki czerwonej lampce ostrzegawczej, gwarantując odpowiednią siłę nacisku.

wykorzystywanie stosownej siły nacisku lepsze efekty depilacji. Pęsety MicroGrip usuwają włoski rozmiaru ziarnka piasku (0,5 mm) razem z cebulkami. Rolki masujące finezyjnie stymulują skórę i redukują dyskomfort w trakcie depilacji.

5 powodów, dla których warto zrezygnować z wosku na rzecz depilatora. Depilatory Braun Silk-épil usuwają 4 razy krótsze włoski aniżeli wosk. Nie musisz więc czekać aż włoski odrosną, jak w przypadku depilacji woskiem.

W ofercie producenta Braun można znaleźć depilatory z technologią Wet & Dry, które można używać w trakcie kąpieli i pod prysznicem. Dzięki regularnemu używaniu pod ciepłą wodą, depilacja staje się kompletnie bezbolesna.

Depilacja depilatorem jest bardziej ekonomiczny aniżeli depilacja woskiem. Koszt depilatora firmy Braun zwraca się po zaledwie 6 miesiącach stosowania, w porównaniu z regularnymi wizytami w salonie kosmetycznym.

Depilacja depilatorem jest prosta i sprawna. Nie musisz martwić się o bałagan i eliminowanie pozostałości wosku. Nie musisz monitorować regularnych wizyt w salonie kosmetycznym. Depilatory mogą być stosowane w dowolnym momencie i w każdym miejscu.

Silk-épil 9 SensoSmart™ SkinSpa Silk-épil 7 SensoSmart™ Silk-épil 5 SensoSmart™ Silk-épil 5 Szczoteczki do masażu, oczyszczania i peelingu Poprawa wyglądu skóry i uniemożliwianie wrastaniu włosków ✔ technologia SensoSmart™ świetne prowadzenie dla mniejszej siły nacisku,usunąć więcej włosków ✔ ✔ ✔ 40% szersza głowica w porównaniu z innymi depilatorami Braun ✔ technologia pęset Silk-épil eliminowanie cienkich i niedługich włosków ✔ ✔ ✔ ✔ technologia Wet & Dry zezwala na wykorzystywanie urządzenia w kąpieli albo pod prysznicem ✔ ✔ ✔ ✔ Rolki masujące obniżają dyskomfort związany z depilacją ✔ ✔ ✔ ✔ Możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą ✔ ✔ ✔ ✔ Bezprzewodowe stosowanie – szybkie ładowanie 2/50 2/50 1/40 1/30 Funkcje sugerowane przez dermatologów ✔ ✔ ✔ ✔