Braun 9700 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Braun 9700 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Depilator BRAUN Silk-epil 9 SensoSmart 9/700
489.00
Media Expert
BRAUN Depilator SES 9/700 PUR
489.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji pęsety
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały, fioletowy

Opis

Inteligenty depilator Depilator Braun Silk-épil 9 SensoSmart to pierwszy na świecie inteligentny depilator. Wyekwipowany jest w postępową technikę pomiaru siły nacisku, która wspomaga cykl depilacji oraz pozwala usuwać jeszcze więcej włosów za jednym pociągnięciem.

Płynnie dopasowuje się do konturów ciała, gwarantując adekwatny komfort i efektywność. Depilator Braun Silk-épil 9 ma 40% szerszą głowicę, dzięki temu za jednym pociągnięciem usuwa widocznie więcej włosów, co przyspiesza depilację.

Nowy standard depilacji, dzięki której możesz radować się długotrwałym uczuciem przygładzonej skóry – choćby poprzez 4 tygodnie. Technika MicroGrip Depilator Braun Silk-épil 9, zaopatrzony w szersze, dłuższe i sięgające głębiej pęsety, dokładnie likwiduje nawet najkrótsze włoski, których nie łapie wosk (do 0,5 mm długości).

teraz nie będziesz musiała już czekać na odrośnięcie włosów,pousuwać je woskiem. Zapomnij o „dniach przejściowych" i związanych z tym kłopotach. Wet & Dry – na mokro i na sucho pozwala na użytkowanie w kąpieli lub pod prysznicem, podnosząc komfort depilacji.

Bezprzewodowy depilator do stosowania na mokro i na sucho zezwala na depilację w kąpieli lub pod prysznicem. Z 4 dodatkami, pomiędzy innymi nasadką do twarzy, nasadką do kontaktu ze skórą i saszetką ze sznurkiem....