Depilator IPL BRAUN PL3012 (4210201211099) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Depilator IPL BRAUN PL3012 (4210201211099) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Depilator BRAUN Silk-Expert IPL PL3012
899.00
Media Expert
PL3012 Depilator IPL BRAUN
999.00
MediaMarkt.pl
Braun IPL 3012
1049.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały

Opis

Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, skuteczne i trwałe likwidowanie włosków*. Sugerowany przez Skin Health Alliance. Urządzenie otrzymało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Kolor skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego detektor SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) przez cały czas odczytuje koloryt skóry i dopasowuje intensywność światła tak, aby zapewnić bezpieczne, sprawne i trwałe usuwanie widocznych włosków.

* Z tej samej technice korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi potrzebujesz tylko 9 minut, aby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku znacznych obszarów ciała.

Tryb punktowy zapewnia bardziej precyzyjne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Delikatny dla Twojej skóry Urządzenie działa na dwóch stopniach intensywności, tryb delikatny jest znakomity dla początkujących.

Urządzenie można używać także do twarzy. 300 000 impulsów. 3 stopnie intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) starczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dostosowuje światło do odcienia skóry.

Planuj i pilnuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy, aby zapewnić rewelacyjne rezultaty zabiegów. Ukazuje jeszcze, w jaki sposób działa sensor odcienia skóry SensoAdapt TM.

przejrzyj, czy IPL jest odpowiedni dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej produktywnie na włosach wyjątkowo jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....