Braun PL 5014 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Braun PL 5014 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
BRAUN Depilator Silk-expert Pro 5 IPL PL5014 czujnik SensoAdapt™ + maszynka Venus Smooth
1699.00
Neonet.pl
BRAUN depilator damski Silk-expert Pro 5 PL5014 IPL
2260.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały

Opis

Braun Silk-expert IPL PL5014 to inteligentny, testowany klinicznie depilator gwarantujący skuteczną i bezpieczną depilację ciała i twarzy. Urządzenie automatycznie odczytuje i dostosowuje się do kolorytu Twojej skóry w celu trwałego usunięcia niechcianego owłosienia.

W zestawie z depilatorem znajduje się skrupulatna nasadka, maszynka manualna Venus Extra Smooth i stylowa kosmetyczka. Depilator Silk-expert IPL PL5014 marki Braun wyposażony został czytnik kolorytu skóry - SensoAdapt(TM).

kolor skóry nie jest jednolity - różni się w zależności od obszaru ciała. Wyjątkowy czujnik kolorytu skóry SensoAdapt(TM) nieprzerwanie - 80 razy na sekundę - odczytuje barwa skóry i automatycznie dostosowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na maksymalną produktywność i bezpieczeństwo.

Każdy impuls powoduje, że aplikowana jest stosowna liczba światła, a Ty nie możesz cieszyć się wyśmienitymi rezultatami. Silk-expert IPL PL5014 marki Braun zapewnia depilację nie tylko bezpieczną,w dodatku niezwykle szybką.

Zabieg depilacji pozwala wykonać depilację sporych obszarów ciała w niedługim czasie. Zabieg na łydki czy ręce skutecznie wykonasz już w 7 minut. Lampa depilatora Braun oferuje żywotność aż 300 tys. Błysków, co przekłada się na długoletnią eksploatację.

Co więcej, pulsuje tylko wtedy, gdy jest on w całkowitym kontakcie ze skórą. Od teraz nie musisz już odwiedzać salonu kosmetycznego, by uzyskać znakomite rezultaty w bezpieczny sposób. Do prędkiego i skutecznego zabiegu depilacji IPL użyj trybu płynnego depilatora Braun Silk-expert IPL PL5014.

Uwalnia on fale świetlne z pokaźniejszą częstotliwością i minimalizuje liczba pominiętych obszarów. Gdy chcesz natomiast wykonać bardziej staranny zabieg - wciśnij, a następnie zwolnij przycisk błysku. Pozwoli to uzyskać znakomity efekt np.

na niewielkim obszarze ciała. Depilator Braun Silk-expert IPL PL5014 zaopatrzone jest w 3 tryby pracy. W trybie normalnym depilator pracuje z największą mocą i dopasowuje się do odcieni skóry w każdym momencie.

Działając w trybie delikatnym, depilator Braun Silk-expert dopasowuje się do różnych odcieni skóry ekspresowo i sprawnie, jak w sytuacji pracy w trybie normalnym - różnica polega na tym, że pracuje z mniejszą mocą.

W trybie bardzo delikatnym depilator Braun Silk-expert pracuje z najmniejszą mocą. To najkorzystniejsza opcja dla początkujących albo przy depilacji miejsc wrażliwych lub w fazie poprawek. Czujnik kontaktu ze skórą zastosowany w depilatorze Braun Silk-expert IPL PL5014 gwarantuje, że urządzenie wysyła impulsy świetlne tylko wtedy, gdy przylega do skóry, a światło widoczne w trakcie zabiegu jest w całości bezpieczne dla oczu.

na dodatek światło emitowane poprzez depilator redukuje uczucie dyskomfortu równocześnie w trakcie, jak i po zabiegu. Co więcej, aplikacja do urządzenia Braun Silk-expert IPL obejmuje instynktowny kalendarz, który ułatwi kontrolę wykonywanych zabiegów i analizę postępów - co przełoży się na wspaniałe rezultaty zabiegów.

Aplikacja umożliwi również zobaczenie sensora SensoAdapt(TM) w akcji.